У Полтавському районі почали наносити розмітку на трасу Київ — Харків
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/05/2023-05-03/344757670-245391714640301-2567575193630596663-n.jpg)
Роботи з нанесення розмітки є частиною загальних обов’язків з експлуатаційного утримання доріг
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області почала наносити розмітку пішохідних переходів на автодорозі М-03 Київ — Харків.
— Це один з видів експлуатаційного утримання, який ми зараз проводимо на автодорогах державного значення. Працюємо в Полтавському районі, — йдеться у повідомленні Служби.
Дорожники нагадали, що на нерегульованих пішохідних переходах пішоходи мають перевагу в русі перед транспортними засобами з моменту, коли вони ступили на перехід і впевнилися у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху.
Відповідно до даних системи Prozorro, експлуатаційне утримання доріг М-03 Київ — Харків та Р-11 Полтава-Красноград здійснюється турецькою компанією «Онур»
, «Полтавщина»