Міський голова на Полтавщині «нагрівся» на закупівлі генераторів на 2,5 млн гривень
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/top.jpg)
Ось така інформація надійшла в редакцію «Ми — Вінничани» після випуску всеукраїнської антикорупційної газети. Українки та українці всієї нашої держави повстали проти корупціонерів — чиновників. І готові заявити про злочини, які скоює місцева влада. Наші колеги з Полтавщини провели антикорупційне розслідування та виявили шокуючі факти.
Правоохоронні органи України, звертаємось до Вас із проханням взяти до розгляду дану публікацію. Факти, наведені у статті, це пряма заява про злочин. Просимо взяти до розгляду.
Кажуть, «не на часі» шукати зраду серед своїх, але як можна промовчати і закрити очі, коли міські бюджети дерибаняться, а гроші «вимиваються» з місцевих громад…
Міська влада міста Лохвиця, що на Полтавщині закупила генератори за завищеними цінами. Лиш погляньте: провівши короткий аналіз цін в порівнянні з інтернет-магазинами виявили майже 2,5 млн грн різниці.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/total.jpg)
Хто не полінується, може самостійно з легкістю перевірити в інтернеті ціни на закуплені генератори (марку та модель зазначено в додатках до договору наведених нижче).
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/0.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/1.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/1_2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/3.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/2_2.jpg)
При цьому до оборудок залучаються новоспечені підприємці, які завершили державну реєстрацію в переддень укладення договору. І таких прикладів розкрадання ресурсів з державного бюджету можна налічити десятки, як не сотні. Саме тому вкотре хочеться запитати: чому нація, яка готова віддати життя за незалежність та безпеку своєї країни, має терпіти таку дику наглість зі сторони людей на державних посадах?
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/02/07/fopdrochenko.jpg)
Бачимо, як страшні злочини замилюються гарними фотозвітами поруч із нашими захисниками, а люди й надалі залишаються віч-на-віч із проблемами.
З комфортної та «європейської» Вінниці до старовинної Лохвиці — 500 км, й навіть попри чималу відстань, різну історію, площу міста та кількість населення — проблеми у людей схожі. Однак все частіше прокидається жага до справедливості та бажання здолати внутрішнього ворога в обличчі корупціонерів різних рівнів, які ховаються за масками праведників та благодійників.
Міська влада у Лохвиці — це люди зі спільними інтересами. У народі кажуть просто «кодло». Бо ж це і є кілька таборів, які розводять чвари і блокують роботу ради. Відтак рішення приймаються хаотично, в режимі броунівського руху, але завжди вигідно для «хазяйновитиго» мера. Цікавим є той факт, що горе очільник Лохвицької громади пан Р., вже понад рік блокує обрання секретаря ради. Мабуть, не хоче допускати бодай когось до «свого корита», або не хоче додаткового контролю з боку депутатського корпусу. А кому ж захочеться прощатися зі «своїми» мільйонами?
Мешканці містечка Лохвиця сьогодні маленькими кроками прямують важкою дорогою викриття, боротьби та знищення «зрадників» інтересів громади та країни вцілому.
Свій крок Лохвичани зробили, наступний — за правоохоронними органами та судом.
Справедливості бути!
Андрій МЕРЖЕВ