«Полтаватеплоенерго» подало теплоносій у мережу 109-го мікрорайону, але після аварії призупинило послугу (оновлено)
![Будинки 109-го мікрорайону Полтави](http://i1.poltava.to/uploads/2021/11/2021-11-02/109.jpg)
За планом, теплоносій протягом дня мав заповнити мережу. Однак після пориву труби послугу призупинили. Наразі аварію ліквідовують працівники «Полтаватепло»
Сьогодні зранку «Полтаватеплоенерго» почало подавати гарячу воду в мережу централізованого теплопостачання 109-го мікрорайону Полтави. Теплоносій надходив з котельні підприємства на вул. Квітучій, 6-к і потрапляв в мережу мікрорайону через перемичку, встановлену поблизу будинку на вул. Докучаєва, 1/7.
Однак стара мережа не витримала першого випробування гарячою водою — за нашою інформацією, в районі теплопункту «Полтаватепло» на вул. Дослідній стався порив труби. Тому в ці хвилини подача теплоносія призупинена. Аварію ліквідовують працівники «Полтаватепло».
Після ліквідації аварії фахівці підприємства та балансоутримувачі будинків мають провести роботи з підключенням кожного будинку.
«Полтаватеплоенерго» для опалення 109-го мікрорайону має віднайти додаткові об’єми газу. Існує ймовірність, що цей газ буде коштувати підприємству за комерційною ціною — 36 грн за кубометр (а не 7,42 грн як для населення). Однак про ці підводні камені «Полтавщина» планує розповісти в іншому, більш аналітичному матеріалі.
UPD 14:00. Мережа будинку на вул. Дослідній, 2, вже заповнюється водою.
, «Полтавщина»