Власник музею Віктор Бажан пропонує громаді обговорити фінансування реконструкції будівлі Полтавського дворянського зібрання
![Віктор Бажан](http://i1.poltava.to/uploads/2020/12/2020-12-10/viktor-bazhan.jpg)
Віктор Бажан на базі свого художнього музею хоче створити майданчик, на якому можна обговорити справу порятунку історичної будівлі Дворянського зібрання
Полтавський художній музей ім. Віктора Бажана виступив з пропозицією — зібратися та обговорити справу врятування майже повністю знищеної вогнем будівлі Полтавського дворянського зібрання (кінотеатру ім. Котляревського). Власник музею Віктор Бажан заявив наступне:
— Ще до виборів я попереджав, що до влади можуть прийти особи, які спотворюють обличчя нашого міста, зокрема, й будинок Полтавського дворянського забрання. Я тоді заявив, що маю намір спочатку створити певну групу однодумців, фахівців, патріотів Полтави, а потім на цій базі запропонувати громаді план розвитку обласного центру. На прикладі порятунку всесвітньо відомої будівлі Нотр-Дам у Парижі, яке також постраждало від пожежі, я хотів би за аналогією врятувати нашу історію і нашу культуру — будинок Дворянського зібрання.
Віктор Бажан пропонує небайдужим полтавцям зібратися на базі музею, який працює у збереженій історичній будівлі на вул. Спаській, 11:
— Громада вже зараз може збирати кошти на реконструкцію будівлі, не чекаючи рішень від влади. Ми також разом можемо обговорити можливості виходу на міжнародні структури з проханням про допомогу.
Для зворотнього зв’язку Віктор Бажан залишив електронну адресу [email protected], а також номер телефону — 067 924-18-25.
Нагадаємо, 13 жовтня 2020 року на вул. Спаській, 11 розпочав роботу Полтавський художній музей ім. Віктора Бажана.
, «Полтавщина»