У Полтаві відкрили проїзд вулицею Петлюри біля 1-ї міської лікарні
![Розширена ділянка вулиці Симона Петлюри поблизу 1-ї міської лікарні](http://i1.poltava.to/uploads/2020/11/2020-11-12/petljury.jpg)
Ремонтні роботи на цій ділянці ще не завершили. Підрядна організація поклала тільки нижні шари асфальту. Завершення робіт продовжиться у 2021 році
12 листопада відкрили рух для автотранспорту на вулиці Петлюри біля 1-ї міської лікарні. Проїзд на цій ділянці дороги перекрили 21 вересня, в рамках реконструкції (розширення) 1,1 км дороги від вул. Олеся Гончара до вул. Огнівської. Виконком тоді закрив рух транспорту на ділянці поблизу 1-ї міської лікарні. Підрядник обіцяв виконати роботу за місяць.
Через перекриття руху цією вулицею тимчасово не їздив громадський транспорт за маршрутами № 17, 26, 42, 45, 53.
Сам ремонт з очікуваною вартістю у 78 млн грн продовжать у 2021 році. Як повідомив заступник міського голови Олексій Чепурко, підрядна організація ПП «Будгарант-7» та субпідрядник ТОВ «Асфер груп», поклали тільки нижні шари асфальту. Верхні шари покладуть вже наступного року, коли дозволить температурний режим.
, «Полтавщина»