Днями начальник Управління архітектури Полтавської ОДА Ірина Особік та її заступник, начальник відділу містобудівного кадастру Антоніна Ільїна відвідали «Стратегічну сесію щодо створення містобудівного кадастру України» у Житомирі. На ній обговорили проблеми створення кадастрової документації та кадастрової служби, а також цінність професії архітектора.
У Полтавській ОДА підписали меморандум про співпрацю з ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» про розбудову інфраструктури Диканського району Полтавської області.
Урбан-платформа CITY lab проводить опитування полтавців в інтернеті. А також пішоходів біля ОДА. Містян запитують, що б вони хотіли бачити на місці площі перед ОДА. Це опитування потрібне для реалізації проекту «Територія Майдану».
Перший рейс з відремонтованого аеропорту «Полтава» відбудеться 2 травня. Тому вже зараз Департамент будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА оголосив тендер на проведення усіх необхідних ремонтних робіт.
Керівник «Нафтогаз України» повідомив скільки відсотків газу вдалося «зекономити» Полтаві та надав оперативну інформацію щодо споживання газу великими містами та іншими обласними центрами
Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА провів закупівлю робіт із капітального ремонту мосту через сулу у Засуллі Лубенського району. Компанія-переможець виконає роботи на 62 тис. грн дешевше очікуваної вартості.
Сьогодні у приміщенні ОДА відбулася зустріч із директором Консалтингової Компанії Energ’East Квентіном Буланджером. На ній директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко разом з начальником управління ЖКГ ОДА Едуардом Ревою презентували комплексну стратегію та програму поводження з твердими побутовими відходами.
У Полтавській ОДА провели семінар для представників органів державної влади і місцевого самоврядування. Він стосувався реалізації державної політики у сфері будівництва та містобудування. А також безбар’єрності та збереження об’єктів культурної спадщини.
Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та його заступник Олег Пругло сьогодні провели другу серію зустрічей із керівниками виконавчої та місцевої влади з приводу будівництва або реконструкції сільських амбулаторій.
Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Головко та Полтавський міський голова Олександр Мамай підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, які означають пришвидшене створення сучасного ЦНАПу.
Олег Пустовгар: Конституції-30. Як це було на Полтавщині
Європейська Солідарність: Ветеранів потрібно чути: Сергій Бульбаха про пріоритети ветеранської політики на Полтавщині
Європейська Україна: Із 30-ю річницею Конституції України!
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА": Подяка з передової: військові 127-ї бригади відзначили роботу «Української команди. Полтавщини»
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА": За постійну підтримку фронту: військові 127-ї бригади подякували Костянтину Іщейкіну
Європейська Солідарність: У Полтаві обговорили підтримку ветеранів та їхніх родин на ветеранському форумі
Європейська Солідарність: У Полтаві відбувся форум «Назустріч ветеранам»
Тарас Токар: До уваги полтавців!!!
Валерій Пархоменко: Триває ремонт приміщення реабілітаційного відділення другої лікарні