23 травня студентки Полтавського державного медичного університету Дарія Опанасько та Вікторія Лихацька провели змістовну лекцію для учнів 8–9 класів Полтавського ліцею № 33. Захід відбувся в межах Місяця обізнаності про ментальне здоров’я.
День 23 травня 2025 року ввійде у багату на значущі події історію розвитку Університету, як ще одна знаменна подія — перший випуск бакалаврів освітньо-професійної програми «Фармація»! Вся Університетська спільнота раділа за своїх здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти медичного факультету, які успішно завершили навчання та отримали сьогодні освітню кваліфікацію «Фармацевт».
Відбулася інтерактивна лекція доктора медичних наук, професора Рустама Ісакова на тему «Психічне здоров’я і травма війни» в межах проведення Місяця обізнаності про ментальне здоров’я Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської.
20 травня у межах Місяця обізнаності про ментальне здоров’я студентки першого курсу медичного факультету № 1 Полтавського державного медичного університету, волонтерки загону «Єдність» Ольга Кудря та Катерина Боришкевич провели мотиваційну лекцію «Твоє ментальне здоров’я: гайд від рівних» для учнів 10-х класів гімназії № 10 Полтавської міської ради.
Третьої травневої суботи Україна щороку відзначає професійне свято людей, які прагнуть зробити наш світ кращим, прогресивнішим, — День науки. Наука, особливо у такий важкий воєнний період, зосереджує зусилля відданих і талановитих людей для збереження життя й здоров’я людей, для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та сталого розвитку суспільства і держави.
Людмила Самолеліс — голова Асоціації медичних сестер Полтавської області, заступниця директора з післядипломної освіти Фахового медико-фармацевтичного коледжу ПДМУ. Майже пів століття вона віддала психіатричній медицині, пройшовши шлях від медсестри до керівниці медсестринської служби. Напередодні Всесвітнього дня медичної сестри ми говоримо з нею про силу, емпатію, віру в людей і поклик служити.
8 травня 2025 року у ПДМУ відбулася чергова зустріч ректора Полтавського державного медичного університету Вячеслава Ждана зі студентським активом.
30 квітня 2025 року у Симуляційному центрі ПДМУ проведено міжкафедральний захід. Це була зустріч здобувачів вищої освіти ПДМУ з 3-ім прикордонним загоном ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса (Луганський прикордонний загін-бригада «Помста») державної прикордонної служби України.
Днями Полтавський державний медичний університет, де, незважаючи на вкрай складні та буремні часи для України, здобуває освіту чимала кількість громадян Республіки Індія, з офіційним робочим візитом відвідав Й. В. Пан Раві Шанкар, Посол Індії в Україні.
25 квітня, напередодні 39-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, до Пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії у ПДМУ відбулося урочисте покладання квітів. У заході взяли участь заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антон Чубенко, заступник голови Полтавської обласної ради Олег Бєлоножко, в. о. міського голови Полтавської територіальної громади Катерина Ямщикова. Університетську делегацію очолив ректор ПДМУ, професор Вячеслав Ждан. До скорботних Урочистостей долучилися ДСНС, представники громадських організацій чорнобильців, ветерани-ліквідатори аварії, серед яких — вісім співробітників ПДМУ.
Олег Пустовгар: Конституції-30. Як це було на Полтавщині
Європейська Солідарність: Ветеранів потрібно чути: Сергій Бульбаха про пріоритети ветеранської політики на Полтавщині
Європейська Україна: Із 30-ю річницею Конституції України!
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА": Подяка з передової: військові 127-ї бригади відзначили роботу «Української команди. Полтавщини»
Волонтерський штаб "Українська КОМАНДА": За постійну підтримку фронту: військові 127-ї бригади подякували Костянтину Іщейкіну
Європейська Солідарність: У Полтаві обговорили підтримку ветеранів та їхніх родин на ветеранському форумі
Європейська Солідарність: У Полтаві відбувся форум «Назустріч ветеранам»
Тарас Токар: До уваги полтавців!!!
Валерій Пархоменко: Триває ремонт приміщення реабілітаційного відділення другої лікарні