Наслідки ракетного удару по Полтаві: у реанімації перебувають троє дітей, комісія зафіксувала пошкодження понад 300 вікон та балконів

У Полтавській міській раді під час засідання виконавчого комітету доповіли про ліквідацію наслідків ракетного удару по Київському району міста, який стався ввечері 20 червня. Наразі у стаціонарах залишаються семеро людей, комісії продовжують обстежувати пошкоджене майно, а рятувальникам виділяють додаткове пальне через збільшення інтенсивності обстрілів.

Згідно з актуальною інформацією, загалом за медичною допомогою до лікувальних закладів звернулися 16 постраждалих, з них шестеро — діти. 14 осіб є жителями Полтавської громади, двоє — жителі області. Дві людини загинули. Як повідомлялося раніше, один із них - військовослужбовець, який перебував у місті у відпустці.

Станом на ранок на стаціонарному лікуванні перебувають 7 постраждалих. У Дитячій міській клінічній лікарні знаходяться 5 пацієнтів: троє дітей у тяжкому стані прооперовані та перебувають у відділенні інтенсивної терапії, ще дві дитини у стабільному стані в травматології. 

У Першій міській клінічній лікарні лікуються 2 дорослих у відділеннях хірургії та травматології, їхній стан оцінюють як середньої тяжкості. Ще 8 дорослих проходять лікування амбулаторно.

До обстеження пошкоджених домогосподарств залучено 41 працівника Департаменту соціального захисту населення. Наразі обстежено 162 домогосподарства. У житлових будинках та квартирах зафіксовано пошкодження 139 звичайних та 71 пластикового вікна, 104 балконних блоків, 8 лоджій, 20 вхідних та 12 міжкімнатних дверей, 11 стель, 10 стін та 4 покрівель. Окрім цього, у господарських будівлях пошкоджено 25 вікон, 4 покрівлі, 4 дверей, 2 стіни та 1 стелю. Звернення від мешканців продовжують надходити, проте заяв на відселення наразі не зафіксовано.

Фахівцям доводиться фіксувати пошкодження об'єктів, які раніше вже зазнавали руйнувань. Для деяких локацій це вже третє обстеження з огляду на попередні атаки БпЛА 13 травня та ракетні удари 5 червня.

До ліквідації надзвичайної ситуації було залучено понад 130 осіб та 10 одиниць техніки комунальних підприємств, а також представників Червоного Хреста, місії Проліска та волонтерів. Заступник міського голови Тарас Панасенко повідомив, що електропостачання та водопостачання в мікрорайоні відновлені в повному обсязі.

Усім постраждалим, які отримали поранення, виплатять матеріальну допомогу з міського бюджету. Посадовець також закликав мешканців, які терміново покинули свої домівки під час обстрілу і лише зараз повертаються, повідомляти про виявлені пошкодження до служби оперативного реагування 15-80.

Також під час засідання окремо розглянули питання виділення паливно-мастильних матеріалів з міського матеріального резерву для ДСНС. У ДСНС зазначили, що кількість обстрілів зростає. Для ліквідації наслідків останнього удару було задіяно 57 одиниць техніки та 116 чоловік особового складу.

Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»

Матеріали по темі:

Останні новини

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему