Полтавська міськрада готова взяти на свій баланс найвищий Державний прапор області
![Найвищий флагшток Полтавської області](http://i1.poltava.to/uploads/2024/05/14/flagshtok_poltava.jpg)
Після кількамісячних процедур та непорозуміння між обласною та міською владами флагшток, прапор та система освітлення будуть передані на баланс КП «Декоративні культури»
13 травня відбулося засідання комісії стосовно передачі майна з обласної до міської власності — це вся територія скверу пам’яті Героїв України (колишня площа Леніна). Флагшток, прапор, система освітлення, тротуари, лави, урни, бордюрні камені — за все це у найближчому майбутньому відповідатиме міське КП «Декоративні культури».
Нагадаємо, на початку 2021 року Полтавська громада підтримала загальноукраїнський рух та тимчасово передала області ділянку для встановлення 50-метрової щогли під прапор у сквері пам’яті Героїв України.
На замовлення Департаменту будівництва, МіА та ЖКГ Полтавської ОДА полтавське ТОВ «Неоінжиніринг» за 600 тис. грн розробило проект оновлення скверу зі встановленням флагштока. У червні 2021 року київське ТОВ «Бізнес-Сервіс Груп» виграло тендер та розпочало будівельні роботи у сквері, вартість яких з врахуванням коригувань оцінювалося у 13,9 млн грн.
З березня 2024 року між областю та містом тривало непорозуміння стосовно передачі-приймання майна. Керівник управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому Тарас Панасенко пояснив проблему складною процедурою передачі цього майна. У Полтавській ОВА назвали це саботажем міської ради.
У період процедурної тяганини були замінені 12 ламп, які розбили невідомі особи.
На початку травня благодійники з ОВА за свої кошти оновили найбільший прапор області.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»