Чоловік погрожував пістолетом на вулиці Пилипа Орлика — поліція вилучила зброю
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/03/30/32daf0b9a381e5da71d83b1aa3f60192.jpg)
29 березня близько 17:40 до поліції надійшло повідомлення від перехожих, що у Полтаві по вулиці Пилипа Орлика чоловік має при собі пістолет
Антон Григоренко, начальник відділу превенції Полтавського райуправління поліції, повідомив:
— У ході з’ясування обставин події встановлено, що між групою молодих людей та 52-річним полтавцем виник конфлікт, в ході якого останній почав погрожувати предметом, схожим на зброю. Виявилось, що 52-річний полтавець мав при собі пневматичний пістолет без кульок та газового балончика. Пристрій у чоловіка вилучено. Стосовно нього складено адміністративний матеріал за статтею 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення».
Причини та обставини виникнення конфлікту з’ясовуються.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»