Тріщини та дефекти на бетонній основі під скейтпарк на Леваді згладять герметиком
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/07/22/skeyttop.jpg)
Депутат Денис Поліщук повідомив, що готова бетонна основа матиме рівну поверхню: без швів та тріщин
Соцмережами Полтави пройшла інформація про те, що бетонний майданчик на Леваді під скейтпарк пішов тріщинами. На відео також було видно слід на бетоні від вантажного автомобіля.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/22/img_20230719_182355.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/07/22/img_20230719_182421.jpg)
Депутат Полтавської міськради Денис Поліщук, який неофіційно лобіює цей проект, повідомив «Полтавщині», що роботи над основою ще не завершені, а фінальний шар ще не нанесено. Це буде спеціальний герметик, який згладить усі шви, дефекти та тріщини.
Нагадаємо, скейтпарк встановлять поблизу 37-ї школи за баскетбольним полем. Конструкцію для скейтпарку у листопаді 2020 року придбав парк «Перемога» за 680 тисяч грн. Обладнання було закуплено у ФОП Марченка Олега Вікторовича (компанія «RightPark»). Вже три роки комплект обладнання для скейтпарку зберігається на складі у виробника.
Загалом протягом 2016-2020 років місто витратило на оновлення бульвару Хмельницького понад 4,5 млн грн. До проектування та будівельних робіт в цей період залучалися ТОВ «Конкріт Інжинірінг», ПБП «Ремтехнал» та ТОВ «Стривер».
Роботи з облаштування майданчика виконує в рамках 2-ї черги капремонту бульвару Богдана Хмельницького підрядник ТОВ «Бізнес-Сервіс Груп». У грудні 2021 році управління ЖКГ підписало із підрядником відповідну угоду на 7,7 млн грн.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»