Депутати розглянуть пропозицію щодо проведення сесій Полтавської міськради у режимі відеоконференції
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/2023-02-14/gvflbmmufvmkozerosu96uktgt7uicz1jokiremp.jpg)
14 лютого під головуванням Сергія Гонтового відбулося засідання регламентної депутатської комісії
Зокрема, депутати рекомендували внести зміни до Регламенту Полтавської міськради, які стосуються проведення пленарних засідань ради та постійних депутатських комісій в режимі відеоконференції на період дії воєнного стану та заходів проти коронавірусної хвороби.
З такими ініціативами зверталися представники фракцій «Слуга народу» (подружжя Ямщикових перебуває в лавах ЗСУ) та «Свободи» (на фронті воюють депутати Матвійчук та Скляр).
Однак, цей проект рішення ще обговорюватимуть лідери фракцій на засіданні погоджувальної наради.
До цього на розгляд сесії з певною періодичністю подавалася ініціатива проводити змішану форму засідань сесій та депутатських комісій, однак вона так і не була підтримана.
Окрім цього депутати регламентної комісії підтримали заяви Віктора Чміля та Сергія Гонтового про дострокове припинення депутатських повноважень.
, «Полтавщина»