Розмір тексту

Кременчук зменшив відставання від Полтави за кількістю медалей у шкільних обласних олімпіадах

Фото: @14.v.a.l.e.r.i.a.14

Кременчук з кожним роком більше наздоганяє Полтаву за кількістю медалей у шкільних обласних олімпіадах

Наприкінці лютого на Полтавщині закінчився III (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. «Полтавщина» вже публікувала список переможців, а нині склала рейтинг районів та міст обласного значення регіону за їхніми результатами.

Місце у рейтингу визначалося за олімпійським принципом. Найвище у таблиці стоїть місто чи район, учні яких здобули найбільше дипломів I ступеню. Нижче розміщені міста та райони із найбільшою кількістю дипломів II ступеню, ще нижче — III ступеню. Чим менше таких дипломів отримали учні навчальних закладів міста чи району, тим нижче він стоїть у рейтингу.

Місто / районIIIIII
Полтава366278
Кременчук222338
Горішні Плавні61619
Лубни41419
Лохвицький район3315
Лубенський район257
Оржицький район243
Шишацький район233
Новосанжарський район2211
Миргород1810
Семенівський район1610
Великобагачанський район166
Хорольський район1511
Гадяч157
Полтавський район1220
Пирятинський район118
Глобинський район087
Решетилівський район055
Диканський район0410
Карлівський район0410
Кобеляцький район0316
Котелевський район039
Зіньківський район0219
Гребінківський район029
Миргородський район025
Гадяцький район024
Чорнухінський район023
Машівський район019
Кременчуцький район015
Козельщинський район005

Як бачимо, перше місце, із малим відривом цього року знову відійшло Полтаві. За нею ідуть Кременчук, Горішні Плавні, Лубни та Лохвицький. Минулого року ситуація була дещо іншою. Полтава випереджувала Кременчук із більшим відривом (особливо щодо 1-х місць). Далі йшли Лубни та Полтавський район, який цього року опинився на 16-й сходинці. Першу п’ятірку замикали Горішні Плавні.

Також окремо ми визначили рейтинг навчальних закладів області — за таким же «олімпійським принципом». Додамо, що у цьому списку немає шкіл, учні якої не отримали жодного диплому або не взяли участь у олімпіадах.

ЗакладМісто/районIIIIII
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськрадиКременчук1159
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міськради»Полтава10411
Лубенська спецшкола І–ІІІ ступенів 6 Лубенської міськрадиЛубни489
Полтавська гімназія 17 Полтавської міськрадиПолтава475
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 27 Полтавської міськради»Полтава402
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 34 Полтавської міськради»Полтава332
Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 29 Полтавської міськрадиПолтава342
Лохвицька гімназія 1 Лохвицької райрадиЛохвицький район3310
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 12 Кременчуцької міськрадиКременчук320
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні2712
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 11 Кременчуцької міськрадиКременчук243
Спеціалізована ЗОШ I–III ступенів 3 ім. В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням суспільних дисциплін Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні232
Полтавська гімназія 13 Полтавської міськрадиПолтава224
опорний заклад «Оржицька загальноосвітня щкола І–ІІІ ступенів ім. І.Я. Франка Оржицької райради»Оржицький район221
Новосанжарський НВК Новосанжарської райрадиНовосанжарський район215
Сагайдацький НВК «загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної радиШишацький район211
Кременчуцька ЗОШ I–III ступенів 22 Кременчуцької міськрадиКременчук211
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 Полтавської міськради»Полтава202
Полтавська ЗОШ I–III ступенів 4 Полтавської міськрадиПолтава200
Полтавська гімназія 33 Полтавської міськрадиПолтава1712
Полтавська гімназія 31 Полтавської міськрадиПолтава176
КЗ «Полтавська спецшкола І–ІІІ ступенів 3 Полтавської міськради»Полтава164
Полтавський НВК (ЗНЗ–ДНЗ) 16 Полтавської міськрадиПолтава155
Гадяцька спецшкола І–ІІІ ступенів 4Гадяч143
Семенівський НВК 2Семенівський район142
Хорольська гімназія Хорольської райрадиХорольський район136
Спеціалізована ЗОШ I–III ступенів 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні131
опорний заклад «Засульська школа І–ІІІ ступенів – гімназія Засульської сільради»Лубенський район122
Великобагачанська ЗОШ І–ІІІ ступенів Великобагачанської райрадиВеликобагачанський район121
Кременчуцький НВК «ЗОШ I–II ступенів–ліцей» 30 ім. Н.М. Шевченко Кременчуцької міськрадиКременчук117
Розсошенська гімназія Полтавської райрадиПолтавський район116
Кременчуцький НВК «ЗОШ І ступеня – різнопрофільна гімназія» 6 Кременчуцької міськрадиКременчук113
Вовчицького ліцею ім. В.Ф. МицикаЛубенський район110
Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 10 ім. В.Г. Короленка Полтавської міськрадиПолтава110
Березоворудська ЗОШ І–ІІІ ступенів Пирятинської райрадиПирятинський район103
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 28 Кременчуцької міськрадиКременчук101
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 20 Кременчуцької міськрадиКременчук101
ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні101
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 5» Полтавської міськрадиПолтава100
КЗ «Полтавська гімназія 6 Полтавської міськради»Полтава050
опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс ім. М.В. Гоголя «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської райрадиДиканський район047
Кременчуцька спецшкола І–ІІІ ступенів 10 з поглибленим вивченням англійської мови Кременчуцької міськрадиКременчук047
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Лубенської міськрадиЛубни043
КЗ «Полтавська гімназія 32 Полтавської міськради»Полтава035
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Полтавської міськради»Полтава032
Решетилівська гімназія ім. І.Л. Олійника Решетилівської селищної радиРешетилівський район032
Градизька гімназія ім. Героя України Олександра Білаша Глобинської райрадиГлобинський район032
Глобинська гімназія 1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міськрадиГлобинський район031
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 30 Полтавської міськради»Полтава028
Кобеляцький НВК 1 Кобеляцької райрадиКобеляцький район023
Опорний навчальний заклад Покровська ЗОШ І–ІІІ ступенів Решетилівської райрадиРешетилівський район023
Сватківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Гадяцької райрадиГадяцький район021
Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Великобагачанської селищної радиВеликобагачанський район021
Великобузівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної радиШишацький район021
Новооріхівська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. О.Г. Лелеченка Лубенської райрадиЛубенський район021
Гребінківська гімназія Гребінківської міськрадиГребінківський район020
Котелевська гімназія 1 ім. С.А. Ковпака Котелевської райрадиКотелевський район017
Зіньківська спецшкола І–ІІІ ступенів 2 Зіньківської райрадиЗіньківський район016
Кобеляцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 ім. Олеся Гончара Кобеляцької райрадиКобеляцький район016
Семенівський НВК 1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної радиСеменівський район015
Пирятинський ліцей Пирятинської міськрадиПирятинський район014
Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко Карлівської райрадиКарлівський район014
Михайлівський опорний навчальний заклад (ЗОШ І–ІІІ ступенів) Машівської райрадиМашівський район013
Супрунівський НВК Полтавської райрадиПолтавський район013
Дмитрівської середньої ЗОШ І–ІІІ ступенів Дмитрівської сільрадиГорішні Плавні012
Полтавська гімназія 21 Полтавської міськрадиПолтава012
Глобинська ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 Глобинської міськрадиГлобинський район012
Кременчуцький НВК «ЗОШ I–II ступенів –гімназія» 5 ім. Т.Г. Шевченка Кременчуцької міськрадиКременчук012
Гадяцька спецшкола І–ІІІ ступенів 3 Гадяцької міськрадиГадяч012
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Лубенської міськрадиЛубни012
Карлівська ЗОШ І–ІІІ ступенів 3 Карлівської райрадиКарлівський район011
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 28 Полтавської міськради»Полтава011
Заїчинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Семенівської райрадиСеменівський район011
Котелевська ЗОШ 4 І–ІІІ ступенів Котелевської райрадиКотелевський район011
Кременчуцький НВК «ЗОШ І ступеня – колегіум» 25 Кременчуцької міськрадиКременчук011
Миргородська гімназія ім. Т.Г. Шевченка Миргородської міськрадиМиргород011
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 26 Кременчуцької міськрадиКременчук011
Великосорочинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Великосорочинської сільради Миргородського районуМиргородський район011
опорний заклад «Чутівська ЗОШ І–ІІІ ступенів» Чутівської райрадиЧорнухінський район011
Хорольська спецшкола І–ІІІ ступенів 1 Хорольської райрадиХорольський район011
опорний заклад «Новооржицька ЗОШ І–ІІІ ступенів» Оржицької райрадиОржицький район011
ЗОШ I–III ступенів 1 Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні011
Мар'янівський НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Карлівської райрадиКарлівський район011
Миргородська ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 ім. Панаса Мирного Миргородської міськрадиМиргород011
Великорублівська ЗОШ I–III ступенів Котелевської райрадиКотелевський район010
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 17 «Вибір» ім. М.Г. Неленя Кременчуцької міськрадиКременчук010
опорний заклад «Руденківська ЗОШ І–ІІІ ступенів» Новосанжарської райрадиНовосанжарський район010
Новоаврамівська гімназія Новоаврамівської сільради Хорольського районуХорольський район010
Пришибська ЗОШ I–III ступенів виконавчого комітету Пришибської сільради Кременчуцького районуКременчуцький район010
Вороньківський НВК ім. Героя Радянського Союзу О.Д. Перелета Чорнухинської райрадиЧорнухінський район010
Декабристівський НВК Миргородської райрадиМиргородський район010
Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів ім. Василя Кричевського «Колегіум мистецтв у Опішні»Зіньківський район010
Подільська ЗОШ І–ІІ ступенів Великобагачанського раойнуВеликобагачанський район010
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 3 Лубенської міськрадиЛубни010
Градизька ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Глобинської райрадиГлобинський район010
КЗ «Полтавська гімназія «Здоров’я» 14 Полтавської міськради»Полтава010
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 8 ім. Панаса Мирного Полтавської міськради»Полтава010
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Горішньоплавнівської міськрадиГорішні Плавні010
Денисівська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. В.В. Лесевича Оржицької райради ПолтавськоїобластіОржицький район010
Балакліївський НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської сільради Великобагачанського районуВеликобагачанський район010
опорний заклад «Зіньківська спецшкола І–ІІІ ступенів 1 Зіньківської райради»Зіньківський район005
опорний заклад «Білицька ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Кобеляцької райради»Кобеляцький район005
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 Лубенської міськрадиЛубни004
Опішнянська спецшкола І–ІІІ ступенів Зіньківської райрадиЗіньківський район004
Гребінківська гімназія Гребінківської райрадиГребінківський район004
Гребінківська ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 Гребінківської райрадиГребінківський район004
Миргородська ЗОШ І–ІІІ ступенів 9 ім. Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міськрадиМиргород003
Козельщинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Козельщинської райрадиКозельщинський район003
Тахтаулівський НВК Полтавської райрадиПолтавський район003
Степненський НВК Полтавської райрадиПолтавський район003
Вишняківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хорольської райрадиХорольський район002
Климівський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Карлівської райрадиКарлівський район002
Лохвицька ЗОШ I–III ступенів 2 Лохвицької райрадиЛохвицький район002
Крутобалківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Новосанжарської райрадиНовосанжарський район002
Мануйлівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Козельщинської райрадиКозельщинський район002
Машівська спецшкола І–ІІІ ступенів Машівської райрадиМашівський район002
Остап'євська ЗОШ І–ІІІ ступенів Великобагачанської райрадиВеликобагачанський район002
Білецьківський НВК Кременчуцької райрадиКременчуцький район002
Хомутецька ЗОШ І–ІІІ ступенів Миргородської райрадиМиргородський район002
опорний заклад «Калайдинцівська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Ф.Д. Рубцова» Лубенської райрадиЛубенський район002
Стасівська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. М. Башкирцевої Диканскої райрадиДиканський район002
Гадяцька гімназія ім. Олени Пчілки Гадяцької міськрадиГадяч002
Максимівський НВК Недогарківської сільради Кременчуцького районуКременчуцький район002
Селещинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Машівської райради.Машівський район002
Заводська ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Лохвицької міськрадиЛохвицький район002
Жуківська філія «ЗОШ І–ІІ ст.» Глобинської ЗОШ І–ІІІ ст. 5 Глобинської міськрадиГлобинський район002
Красногорівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Білоцерківської сільрадиВеликобагачанський район002
Пальчиківський НВК Полтавської райрадиПолтавський район001
опорний заклад Пирятинська ЗОШ І–ІІІ ступенів 6 Пирятинської міськрадиПирятинський район001
Криворудська ЗОШ І–ІІІ ступенів Семенівської районної державної адміністраціїСеменівський район001
Тарасівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Зіньківської райрадиЗіньківський район001
Кустолівська загаьноосвітня школа І–ІІІ ступенів Новосанжарської районної радНовосанжарський район001
Котелевська ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Котелевської райрадиКотелевський район001
Петрівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Чутівської райрадиЧорнухінський район001
Дейкалівська ЗОШ I–III ступенів Зіньківської райрадиЗіньківський район001
Шишацька спецшкола ім. В.І. Вернадського Шишацької селищної радиШишацький район001
Гаркушинська спецшкола I–III ступенів Миргородської райрадиМиргородський район001
Мачухівський НВК Полтавської райрадиПолтавський район001
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 24 Кременчуцької міськрадиКременчук001
Кочубеївська ЗОШ I–III ступенів Чутівської райрадиЧорнухінський район001
Ставківський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Зіньківської райрадиЗіньківський район001
Попівський НВК 1 «ЗОШ І–ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» Карлівської райрадиКарлівський район001
Головачанський НВК Полтавської райрадиПолтавський район001
Сем'янівський НВК Полтавської райрадиПолтавський район001
Комишнянська ЗОШ І–ІІІ ступенів Миргородської райрадиМиргородський район001
Малобудищанська ЗОШ І–ІІІ ступенів Зіньківської райрадиЗіньківський район001
Кошманівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Машівської райрадиМашівський район001
Петрівсько-Роменська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу М.Є. Пігіди Гадяцької райрадиГадяцький район001
Березоволуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів Гадяцької райрадиГадяцький район001
Зарізька ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. М.Т. Симонова (Номиса) Оржицької райрадиОржицький район001
Сенчанська ЗОШ I–III ступенів Лохвицької райрадиЛохвицький район001
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 25 Полтавської міськради»Полтава001
Кунцівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Новосанжарської райрадиНовосанжарський район001
Старосанжарська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. Оксани Мешко Новосанжарської райрадиНовосанжарський район001
Жданівський НВК Лубенської райрадиЛубенський район001
Василівська ЗОШ І–ІІ ступенів Семенівської райрадиСеменівський район001
Розбишівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Сергіївської сільрадиГадяцький район001
Ланнівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Карлівської райрадиКарлівський район001
Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 9 Полтавської міськрадиПолтава001
Староаврамівська ЗОШ І–ІІІ ступенів Хорольської райрадиХорольський район001
Хорольський НВК Хорольської райрадиХорольський район001
Світлогірська ЗОШ I–III ступенів ім. Антона Петровича Біленка Кобеляцької райрадиКобеляцький район001
Терешківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Полтавської райрадиПолтавський район001
Піщанська гімназія Піщанської сільрадиКременчуцький район001
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 31 Кременчуцької міськрадиКременчук001
Соколовобалківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Новосанжарської райрадиНовосанжарський район001
КЗ «Полтавська ЗОШ I–III ступенів 38 Полтавської міськради»Полтава001
Мацківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Засульської сільрадиЛубенський район001
Гребінківська ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Гребінківської райрадиГребінківський район001
Диканська ЗОШ І–ІІІ ступенів Диканської райрадиДиканський район001
Полтавського приватного НВК «Паросток»Полтава001
Орлицька ЗОШ І–ІІІ ступенів Кобеляцької райрадиКобеляцький район001
Ряськівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Машівської райрадиМашівський район001
Кременчуцька ЗОШ I–III ступенів 19 Кременчуцької міськрадиКременчук001
КЗ «Полтавська ЗОШ I–III ступенів 26 Полтавської міськради»Полтава001

Першу п’ятірку складають три полтавських навчальних заклади, один кременчуцький та один лубенський. Перше місце саме за навчально-виховним комплексом, розташованим у Кременчуці. Тобто є вірогідність, що Полтава «взяла» кількістю учнів. Адже, за актуальними даними Головного управління статистики у Полтавській області, у 2017 році населення Полтави складало 289,3 тисяч осіб, а Кременчука — 221,1 тисяч осіб. З них, за даними Полтавської та Кременчуцької міськрад, 28 тисяч та 20,6 тисяч школярів відповідно.

Варто виокремити чотири навчальні заклади, які ми не віднесли до районів чи міст. Вони підпорядковуються безпосередньо області. Тим не менш, вони показують досить серйозні результати.

ЗакладIIIIII
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка123936
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А.С. Макаренка Полтавської обласної ради327
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради0411
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей0210

Зокрема, один з них — розташований у Кременчуці — показав найкращий результат серед усіх навчальних закладів області. Його учні взяли найбільшу кількість дипломів I ступеню. Загальна кількість їхніх медалей збігається із минулорічною.

Нагадаємо, у грудні ми публікували рейтинг шкіл Полтави за результатами міських олімпіад 2017-2018 навчального року.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Запропонувати тему