Розмір тексту

20 школярів Полтавщини здобули призові місця одразу у трьох обласних олімпіадах

Фото: mon.gov.ua

На Полтавщині 20 школярів здобули призові місця в обласних олімпіадах з трьох та більше предметів, і ще 89 — з двох

Наприкінці лютого на Полтавщині завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У ньому взяли участь ті школярі, які перемогли у ІІ (міському) етапі. Імена учнів з Полтави, які здобули призові місця у міських олімпіадах «Полтавщина» публікувала у грудні. Нині маємо повний перелік переможців та дипломантів обласних олімпіад.

Усього призерів цього року було 666. З них двоє учнів здобули дипломи І — ІІІ ступеню одразу у чотирьох олімпіадах. Обидві дівчинки і одна з них — Ольга Михнюк — минулого року посіла другі місця на обласних олімпіадах з української мови і літератури та географії.

ПІБ, місто, класПризові місця
Вербицька Марія
Миргородська спецшкола I–III ступенів 5 Миргородської міськради (9 клас)
Російська мова — II
Правознавство — I
Економіка — II
Англ_мова — II
Михнюк Ольга
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради (9 клас)
Хімія — III
Українська мова — II
Німецька мова — III
Географія — II

Ще 18 школярів посіли призові місця у трьох олімпіадах. Один з них — Олександр Згінник — здобув перемогу (дипломи І ступеню) зі всіх трьох.

ПІБ, місто, класПризові місця
Вербицька Марія
Миргородська спецшкола I–III ступенів 5 Миргородської міськради (9 клас)
Російська мова — II
Правознавство — I
Економіка — II
Англійська мова — II
Михнюк Ольга
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради (9 клас)
Хімія — III
Українська мова — II
Німецька мова — III
Географія — II
Згінник Олександр
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (9 клас)
Хімія — I
Фізика — I
Математика — I
Чертіхіна Кристина
Полтавська гімназія 17 Полтавської міськради (11 клас)
Трудове навчання — I
Російська мова — II
Німецька мова — I
Мельник Софія
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (9 клас)
Фізика — II
Математика — I
Інформатика — I
Гукало Ольга
опорний заклад «Оржицька ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. І.Я. Франка» Оржицької райради (10 клас)
Хімія — I
Українська мова — II
Математика — I
Бардакова Мілана
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 Полтавської міськради» (10 клас)
Українська мова — III
Німецька мова — I
Англійська мова — I
Івко Антон
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (10 клас)
Фізика — I
Економіка — III
Географія — I
Крахмілець Богдан
Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Великобагачанської селищної ради (10 клас)
Фізика — II
Математика — II
ІТ — I
Марініченко Марія
Лубенська спецшкола І–ІІІ ступенів 6 Лубенської міськради (11клас)
Фізика — III
Економіка — I
Астрономія — II
Петренко Андрій
Лубенська спецшкола І–ІІІ ступенів 6 Лубенської міськради (9 клас)
Німецька мова — III
Географія — I
Біологія — II
Стародумов Сергій
Полтавська гімназія 33 Полтавської міськради (11 клас)
Хімія — III
Фізика — I
Математика — III
Кравченко Аріна
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (11 клас)
Українська мова — II
Російська мова — II
Англійська мова — II
Стеценко Анна
Лубенська спецшкола І–ІІІ ступенів 6 Лубенської міськради (11 клас)
Математика — III
Економіка — II
ІТ — III
Ольговський Гліб
Котелевська гімназія 1 ім. С.А. Ковпака Котелевської райради (8 клас)
Хімія — III
Українська мова — III
Географія — II
Луценко Аліна
Дмитрівської середньої ЗОШ І–ІІІ ступенів Дмитрівської сільради (11 клас)
Українська мова — II
Правознавство — III
Історія — III
Ткаченко Аліна
Глобинська ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 Глобинської міськради (10 клас)
Українська мова — III
Правознавство — III
Історія — II
Салимоненко Вадим
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (9 клас)
Фізика — III
Математика — III
Географія — III
Бібік Ірина
опорний заклад «Диканський навчально-виховний комплекс ім. М.В. Гоголя «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Диканської райради (8 клас)
Українська мова — III
Математика — III
Географія — III
Матюшко Юлія
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (11 клас)
Географія — III
Англійська мова — III
Історія — III

Крім того, 89 учнів здобули дипломи І — ІІІ ступеню одразу у двох олімпіадах. Троє з них — Тетяна Хоменко, Кирило Данилейко та Іван Колодєєв — посіли лише перші місця. Останній минулого року здобув два других місця на олімпіадах з хімії та географії.

ПІБ, місто, класПризові місця
Колодєєв Іван
Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 29 Полтавської міськради (11 клас)
Хімія — I
Географія — I
Хоменко Тетяна
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 12 Кременчуцької міськради (8 клас)
Українська мова — I
Математика — I
Данилейко Кирило
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (11 клас)
Хімія — I
Математика — I
Демидченко Анастасія
Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 10 ім. В.Г. Короленка Полтавської міськради (8 клас)
Хімія — II
Фізика — I
Гришечкін Тихон
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (8 клас)
Математика — II
Інформатика — I
Заніздра Владислав
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (11 клас)
Географія — II
Історія — I
Коломієць Назар
Лохвицька гімназія 1 Лохвицької райради (11 клас)
Екологія — I
Біологія — II
Почапський Владислав
Полтавський НВК (ЗНЗ–ДНЗ) 16 Полтавської міськради (10 клас)
Екологія — I
Біологія — II
Трушевська Ярослава
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Українська мова — II
Історія — I
Лисенко Дарина
Лохвицька гімназія 1 Лохвицької райради (9 клас)
Трудове_навчання — III
Біологія — I
Масенко Ярослав
Хорольська гімназія Хорольської райради (9 клас)
Трудове_навчання — III
ІТ — I
Коваленко Денис
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міськради» (11 клас)
ІТ — I
Інформатика — III
Деньга Назарій
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Фізика — III
Інформатика — I
Пономаренко Богдан
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (11 клас)
Хімія — III
Екологія — I
Мортіков Владислав
ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Горішньоплавнівської міськради (11 клас)
Екологія — III
Географія — I
Тимошенко Анна
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міськради» (11 клас)
Українська мова — III
Англійська мова — I
Кульковець Віктор
Березоворудська ЗОШ І–ІІІ ступенів Пирятинської райради (10 клас)
Економіка — III
Астрономія — I
Павленко Євгеній
Розсошенська гімназія Полтавської райради (11клас)
Фізика — III
Астрономія — I
Цілінченко Андрій
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (8 клас)
Математика — I
Інформатика — III
Лизенко Дарина
Полтавська гімназія 13 Полтавської міськради (9 клас)
Українська мова — III
Правознавство — I
Хорольська Карина
Кременчуцький НВК «ЗОШ I–II ступенів–гімназія» 6 Кременчуцької міськради (8 клас)
Хімія — III
Біологія — I
Цибін Максим
Кременчуцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 28 Кременчуцької міськради (11 клас)
Математика — III
ІТ — I
Липенко Олексій
КЗ «Полтавський міський багатопрофільний ліцей 1 ім. І.П. Котляревського Полтавської міськради» (9 клас)
Хімія — I
Математика — III
Лапшова Маргарита
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (10 клас)
Хімія — I
Українська мова — III
Гармидер Абігаль
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міськради (11 клас)
Німецька мова — II
Англійська мова — II
Олексієнко Павло
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (9 клас)
ІТ — II
Інформатика — II
Яценко Назар
Гребінківська гімназія Гребінківської міськради (11 клас)
Екологія — II
Біологія — II
Кохно Анастасія
Кременчуцька спецшкола І–ІІІ ступенів 10 з поглибленим вивченням англійської мови Кременчуцької міськради (9 клас)
Українська мова — II
Англійська мова — II
Пархоменко Вікторія
Глобинська гімназія 1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міськради (11 клас)
Українська мова — II
Біологія — II
Шевченко Анастасія
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Російська мова — II
Англійська мова — II
Кіндякова Діана
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (9 клас)
Математика — II
Інформатика — II
Рибченко Юлія
Великобузівський НВК «загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шишацької селищної ради (8 клас)
Українська мова — II
Історія — III
Микитенко Єлизавета
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (8 клас)
Українська мова — II
Географія — III
Снігирь Олена
Семенівський НВК 2 Семенівської селищної ради (9 клас)
Українська мова — II
Історія — III
Осташко Данііл
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Фізика — II
Інформатика — III
Печонкін Ілля
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міськради (11клас)
Фізика — II
Математика — III
Шелех Анастасія
Семенівський НВК 1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради (11 клас)
Українська мова — III
Російська мова — II
Генералов Микола
Полтавська гімназія 31 Полтавської міськради (11клас)
Фізика — III
Математика — II
Ожерельєва Карина
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (9 клас)
Українська мова — II
Історія — III
Москальов Олександр
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (11клас)
Фізика — II
Географія — III
Баранюк Нестор
Спеціалізована ЗОШ I–III ступенів 3 ім. В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міськради (8 клас)
Фізика — II
Математика — III
Житник Оксана
«Опорний навчальний заклад Покровська ЗОШ І–ІІІ ступенів Решетилівської райради (10 клас)
Правознавство — II
Біологія — III
Кадучка Катерина
Полтавський НВК (ЗНЗ–ДНЗ) 16 Полтавської міськради (10 клас)
Правознавство — III
Історія — II
Таценко Назарій
Мар'янівський НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Карлівської райради (8 клас)
Географія — III
Історія — II
Бублій Валерія
Полтавський НВК (ЗНЗ–ДНЗ) 16 Полтавської міськради (11 клас)
Екологія — II
Біологія — III
Влох Сергій
Зіньківська спецшкола І–ІІІ ступенів 2 Зіньківської райради (10 клас)
Хімія — III
ІТ — II
Дарчик Асіф
опорний заклад «Новооржицька ЗОШ І–ІІІ ступенів» Оржицької райради (9 клас)
Хімія — III
Біологія — II
Яровий Денис
КЗ «Полтавська ЗОШ І–ІІІ ступенів 30 Полтавської міськради» (9 клас)
Математика — III
Інформатика — II
Безкоровайний Станіслав
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Математика — III
Інформатика — II
Литвиненко Дмитро
Гадяцька спецшкола І–ІІІ ступенів 3 Гадяцької міськради (8 клас)
Хімія — III
Біологія — II
Попович Ірина
Хорольська спецшкола І–ІІІ ступенів 1 Хорольської райради (8 клас)
Біологія — II
Історія — III
Сівкова Крістіна
Лубенська спецшкола І–ІІІ ступенів Лубенської міськради (11 клас)
Німецька мова — III
Англійська мова — II
Норка Олексій
Розсошенської гімназї Полтавської райради (9 клас)
Фізика — II
Математика — III
Валявська Марина
Кобеляцька ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 ім. Олеся Гончара Кобеляцької райради (11 клас)
Правознавство — II
Історія — III
Глова Станіслав
Кобеляцький НВК 1 Кобеляцької райради (8 клас)
Фізика — III
Географія — II
Лазоренко Яна
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 2 Лубенської міськради (10 клас)
Математика — III
ІТ — III
Пискун Олександра
Степненський НВК Полтавської райради (8 клас)
Українська мова — III
Біологія — III
Бухаленкова Анна
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міськради (9 клас)
Українська мова — III
ІТ — III
Рибалка Каріна
Шишацька обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей (8 клас)
Українська мова — III
Історія — III
Наухатько Ігор
Семенівський НВК 1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради (11 клас)
Правознавство — III
Історія — III
Коваленко Марія
Карлівська гімназія ім. Ніни Герасименко Карлівської райради (9 клас)
Українська мова — III
Англійська мова — III
Попадін Євгеній
Климівський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Карлівської райради (11 клас)
Економіка — III
Екологія — III
Дорота Владислав
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (9 клас)
Географія — III
Англійська мова — III
Осика Катерина
Лохвицька гімназія 1 Лохвицької райради (11 клас)
Українська мова — III
Англійська мова — III
Печена Марина
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Географія — III
Історія — III
Новосьолова Тетяна
Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей ім. А.С. Макаренка Полтавської обласної ради (11 клас)
Українська мова — III
Біологія — III
Микитенко Альона
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради (11 клас)
Українська мова — III
Географія — III
Кульбачка Антон
Козельщинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Козельщинської райради (8 клас)
Географія — III
Історія — III
Міненкова Діана
Кременчуцький НВК «ЗОШ I–II ступенів –ліцей» 30 ім. Н.М. Шевченко Кременчуцької міськради (11 клас)
Трудове_навчання — III
ІТ — III
Козинець Ксенія
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міськради (10 клас)
Українська мова — III
Правознавство — III
Гак Артем
Новосанжарський НВК Новосанжарської райради (11 клас)
Математика — III
Економіка — III
Дудник Владислав
Гадяцька спецшкола-інтернат І–ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради (9 клас)
Біологія — III
Історія — III
Юденко Вадим
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (11 клас)
Економіка — III
Англійська мова — III
Піддубна Юлія
Тахтаулівський НВК Полтавської райради (11 клас)
Екологія — III
Біологія — III
Савицька Анастасія
Красногорівська ЗОШ I–III ступенів Білоцерківської сільради Великобагачанського району (10 клас)
Російська мова — III
Англійська мова — III
Гуз Олександра
Кременчуцький НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів – ліцей» 4 Кременчуцької міськради (11 клас)
Українська мова — III
Географія — III
Грабар Олександр
КЗ «Полтавська гімназія 32 Полтавської міськради» (10 клас)
Фізика — III
Математика — III
Герасимук Денис
Лохвицька гімназія 1 Лохвицької райради (10 клас)
Фізика — III
Математика — III
Гусєва Анна
Спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів 5 ім. Л.І. Бугаєвської з поглибленим вивченням природничо-математичних дисциплін Горішньоплавнівської міськради (11 клас)
Хімія — III
Трудове_навчання — III
Шкурпела Олег
Стасівська ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. М. Башкирцевої Диканскої райради (11клас)
Фізика — III
Математика — III
Федорченко Ростислав
Полтавська гімназія 33 Полтавської міськради (10 клас)
Фізика — III
Математика — III
Делія Назар
опорний заклад «Білицька ЗОШ I–III ступенів 1 Кобеляцької райради (10 клас)
Хімія — III
Біологія — III
Лоєнко Вікторія
Хорольська гімназія Хорольської райради (8 клас)
Фізика — III
Математика — III
Микитенко Віктор
Лубенська ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 Лубенської міськради (9 клас)
Хімія — III
Фізика — III
Юзупкіна Євгенія
Гребінківська ЗОШ І–ІІІ ступенів 4 Гребінківської райради (10 клас)
Хімія — III
Українська мова — III
Осауленко Рафаель
Жуківська філії «ЗОШ І–ІІ ступенів» Глобинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Глобинської міськради (8 клас)
Хімія — III
Історія — III
Бішир Денис
Полтавська обласна спецшкола-інтернат II–III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі ім. А.С. Макаренка (10 клас)
Фізика — III
Інформатика — III
Дудка Володимир
опорний заклад «Білицька ЗОШ І–ІІІ ступенів 1 Кобеляцької райради» (9 клас)
Історія — III
Правознавство — III
Бобиль Мирослав
Селещинська ЗОШ І–ІІІ ступенів Машівської райради. (8 клас)
Інформатика — III
Хімія — III

Усі ці учні мають право взяти участь у IV всеукраїнському етапі олімпіад.

Нагадаємо, схожий перелік переможців та дипломантів обласних олімпіад «Полтавщина» публікувала рік тому. Тоді призерів було 1057, з яких 1 — з п’ятьма дипломами, 3 — з чотирма, 22 — з трьома і 118 — з двома.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Запропонувати тему