Розмір тексту

Двоє полтавських 11-класників перемогли одразу у трьох міських олімпіадах

У Полтаві 5 школярів здобули призові місця одразу у чотирьох міських олімпіадах, 20 — у трьох олімпіадах і 106 — у двох

Наприкінці листопада у Полтаві завершився II (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. «Полтавщина» публікує імена переможців — тих, хто отримав дипломи I ступеню — а також тих, хто зайняв призові місця (дипломи II та III ступеню).

Учні, які посіли перші місця, братимуть участь у III (обласному) етапі олімпіад. Вони стартують у січні 2017-го і закінчаться у лютому 2018-го. Переможці обласних олімпіад візьмуть участь у IV Всеукраїнському етапі. Цього року майбутні учасники останнього етапу олімпіади з хімії змагатимуться вдома. МОН визначив що цей конкурс у 2018 році проведуть на Полтавщині.

Перелік переможців міських олімпіад Полтави:

Хімія

7 клас

  • Слесарук Софія (Гімназія №32)
  • Воронюк Марія (ЗОШ №29)
  • Черкас Дмитро (ЗОШ №5)

8 клас

  • Сулима Юрій (Гімназія №32)
  • Махінова Вероніка (Гімназія №32)
  • Москалець Даніїл (ЗОШ №27)

9 клас

  • Минак Євгеній (ЗОШ №29)
  • Дзюбан Юлія (Гімназія №31)
  • Липенко Олексій (Ліцей №1)

10 клас

  • Лук’янченко Анна (Гімназія №32)
  • Рябенко Назар (ЗОШ №29)
  • Бочаров Кирило (Гімназія №33)

11 клас

  • Колодєєв Іван (ЗОШ №29)
  • Стародумов Сергій (Гімназія №33)
  • Джугань Євгеній (ЗОШ №5)

Фізика

7 клас

  • Вінес Афанасіос (ЗОШ №30)
  • Чепурко Анастасія (СЗОШ №3)
  • Проскура Денис (ЗОШ №38)

8 клас

  • Демидченко Анастасія (ЗОШ №10)
  • Ширай Єгор (Гімназія №33)
  • Журавель Дарина (Гімназія №32)

9 клас

  • Мусійченко Єгор (Гімназія №17)
  • Гайдученко Ігор (Ліцей №1)
  • Фісун Валерій (Гімназія №32)

10 клас

  • Савицький Денис (Ліцей №1)
  • Грабар Олександр (Гімназія №32)
  • Дзюбан Анна (Гімназія №32)

11 клас

  • Стародумов Сергій (Гімназія №33)
  • Генералов Микола (Гімназія №31)
  • Стецук Андрій (Гімназія №33)

Українська мова

7 клас

  • Гавриленко Богдана (ЗОШ №2)
  • Чертіхіна Софія (Гімназія №17)
  • Борута Назар (Гімназія №6)

8 клас

  • Кулик Елеонора (ЗОШ №2)
  • Шуть Анна (Гімназія №21)
  • Ломовцева Вікторія (ЗОШ №29)

9 клас

  • Світлична Ольга (Гімназія №6)
  • Сенча Анастасія (Гімназія №21)
  • Лизенко Дарина (Гімназія №13)

10 клас

  • Дуденко Ольга (Гімназія №17)
  • Тараненко Таїсія (ЗОШ №2)
  • Артюх Дмитро (Гімназія №33)

11 клас

  • Майборода Тетяна (ЗОШ №4)
  • Тимошенко Анна (Ліцей №1)
  • Загоруйко Олена (Гімназія №32)

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

10 клас

  • Остапенко Поліна (ЗОШ №27)
  • Корольова Катерина (Гімназія №17)
  • Цюрупа Єлизавета (Гімназія №17)

11 клас

  • Чертіхіна Кристина (Гімназія №17)

8 клас

  • Собакарь Вікторія (Гімназія №17)
  • Кириченко Вікторія (Гімназія №17)
  • Борисова Любов (ЗОШ №2)

9 клас

  • Карандіна Владислава (Гімназія №17)
  • Іващенко Софія (ЗОШ №27)
  • Коцюба Анастасія (ЗОШ №30)

Трудове навчання (технічні види праці)

10 клас

  • Макаревич Максим (ЗОШ №30)

11 клас

  • Білобров Олег (ЗОШ №27)

8 клас

  • Конон-Рижий Олександр (ЗОШ №34)

9 клас

  • Дорошенко Ярослав (ЗОШ №34)
  • Хорольський Володимир (ЗОШ №34)
  • Сердюк Станіслав (Гімназія №33)

Російська мова

9 клас

  • Строкань Анастасія (ЗОШ №26)
  • Бушурова Олена (Гімназія №33)

10 клас

  • Шлєпова Ірина (Гімназія №33)
  • Казарян Єлизавета (ЗОШ №4)

11 клас

  • Ткачук Данило (Гімназія №13)
  • Чертіхіна Кристина (Гімназія №17)

Правознавство

9 клас

  • Лизенко Дарина (Гімназія №13)
  • Брагуца Дарія (Ліцей №1)

10 клас

  • Зогаль Дар’я (Ліцей №1)
  • Войтенко Карина (ЗОШ №28)
  • Кадучка Катерина (НВК №16)

11 клас

  • Ярина Андрій (НВК №16)
  • Поліщук Марта (Ліцей №1)

Німецька мова

8 клас

  • Дельва Олександр (Ліцей №1)

9 клас

  • Бордюг Яна (СЗОШ №3)
  • Алефіренко Андрій (Гімназія №33)
  • Різник Катерина (Ліцей №1)

10 клас

  • Бардакова Мілана (ЗОШ №5)
  • Клименченко Діана (СЗОШ №3)

11 клас

  • Чертіхіна Кристина (Гімназія №17)
  • Гулякевич Анна (Гімназія №17)
  • Дудник Віталія (ЗОШ №29)

Французька мова

8 клас

  • Михида Діана (Гімназія №13)

9 клас

  • Грунтенко Дар’я (Гімназія №13)
  • Гійомар Еліна (Ліцей №1)

10 клас

  • Фаїл-Заде Діана (Ліцей №1)

11 клас

  • Бугаєвська Марія (Ліцей №1)
  • Мархай Неллі (Гімназія №13)

Математика

6 клас

  • Рагозін Артем (Гімназія №17)
  • Кладка Анна (ЗОШ №9)
  • Жаботинська Софія (Гімназія №13)
  • Юхно Олександр (НВК №16)

7 клас

  • Черкас Дмитро (ЗОШ №5)
  • Макарова Поліна (ЗОШ №29)
  • Миглін Сергій (Гімназія №17)

8 клас

  • Орел Юлія (Гімназія №21)
  • Бондар Максим (ЗОШ №2)
  • Каленський Олександр (Гімназія №6)

9 клас

  • Липенко Олексій (Ліцей №1)
  • Мацицький Артем (Ліцей №1)
  • Яровий Денис (ЗОШ №30)

10 клас

  • Козирь Аліса (Гімназія №17)
  • Коваленко Юрій (Гімназія №31)
  • Грабар Олександр (Гімназія №32)

11 клас

  • Генералов Микола (Гімназія №31)
  • Стародумов Сергій (Гімназія №33)
  • Стецук Андрій (Гімназія №33)

Економіка

9 клас

  • Посохова Діана (Гімназія №17)

10 клас

  • Коваленко Юрій (Гімназія №31)

11 клас

  • Загоруйко Олена (Гімназія №32)

Екологія

10 клас

  • Почапський Владислав (НВК №16)
  • Малич Надія (Гімназія №17)

11 клас

  • Бублій Валерія (НВК №16)
  • Матюшина Ольга (Гімназія №14)

Географія

8 клас

  • Домашина Катерина (ЗОШ №34)
  • Козинець Єгор (ЗОШ №30)
  • Охмат Олександра (Гімназія №21)

9 клас

  • Зубенко Сергій (Гімназія №33)
  • Чернявська Марія (ЗОШ №19)
  • Минтюк Софія (ЗОШ №34)

10 клас

  • Федосєєва Ілона (Ліцей №1)
  • Северин Анастасія (Гімназія №31)
  • Сухобок Анастасія (Гімназія №31)

11 клас

  • Журавель Дмитро (Гімназія №33)
  • Колодєєв Іван (ЗОШ №29)
  • Радько Анастасія (Гімназія №31)

Біологія

8 клас

  • Самойленко Юлія (Гімназія №14)
  • Борисюк Марія (ЗОШ №25)
  • Москальова Софія (Гімназія №32)

9 клас

  • Марченко Михайло (ЗОШ №2)
  • Бойко Дмитро (СЗОШ №3)
  • Макаревич Михайло (ЗОШ №30)

10 клас

  • Свінчук Ілона (ЗОШ №27)
  • Почапський Владислав (НВК №16)
  • Сич Оксана (СЗОШ №3)

11 клас

  • Бублій Валерія (НВК №16)
  • Бойко Ольга (ЗОШ №34)
  • Рибалко Дарина (ЗОШ №9)

Астрономія

10 клас

  • Закладний Віталій (Гімназія №17)

11 клас

  • Кондратенко Валерія (Гімназія №17)

Англійська мова

8 клас

  • Дойг Софія (СЗОШ №3)
  • Барановська Анастасія (Ліцей №1)

9 клас

  • Плигач Надія (Гімназія №17)
  • Зелінська Марія (Ліцей №1)
  • Пунько Марія (ЗОШ №29)

10 клас

  • Бардакова Мілана (ЗОШ №5)
  • Ель-Шбейр Александер (Гімназія №33)
  • Пісоцький Максим (Ліцей №1)

11 клас

  • Тимошенко Анна (Ліцей №1)
  • Коломієць Євгенія (ЗОШ №2)
  • Кіндратенко Анна (СЗОШ №3)

Історія

8 клас

  • Афанасьєв Андрій (Ліцей №1)
  • Похно Ірина (ЗОШ №29)
  • Рощектаєва Вікторія (Гімназія №21)

9 клас

  • Василенко Василь (Ліцей №1)
  • Корунський Володимир (ЗОШ №28)
  • Радкевич Богдан (ЗОШ №8)

10 клас

  • Бесарабов Данило (СЗОШ №3)
  • Кадучка Катерина (НВК №16)
  • Палій Світодар (Ліцей №1)

11 клас

  • Шендріков Євгеній (Ліцей №1)
  • Селезько Владислава (ЗОШ №30)
  • Жарикова Дарина (Гімназія №32)

ІТ

8 клас

  • Семачкін Олександр (Гімназія №17)
  • Вишняк Іван (Гімназія №31)

9 клас

  • Ніколайчук Денис (Гімназія №17)
  • Олексієнко Валерій (Гімназія №31)
  • Степанович Євгенія (НВК №16)

10 клас

  • Шишков Олександр (Гімназія №17)
  • Кмитюк Катерина (Ліцей №1)

11 клас

  • Коваленко Денис (Ліцей №1)
  • Мережко Данило (Ліцей №1)

Інформатика

8 клас

  • Вишняк Іван (Гімназія №31)
  • Молька Антон (Гімназія №33)

9 клас

  • Яровий Денис (ЗОШ №30)
  • Матяш Володимир (НВК №16)

10 клас

  • Дорошенко Ігор (НВК №16)
  • Рожко Денис (Гімназія №33)

11 клас

  • Попов Ілля (Гімназія №31)
  • Коваленко Денис (Ліцей №1)

Зазначимо, що у цьому переліку є школярі, які здобули призові місця одразу у кількох олімпіадах. П’ятеро з них вибороли дипломи I — III ступеню у чотирьох олімпіадах.

Стародумов Сергій
Гімназія №33 (11 клас)
Хімія — I
Фізика — I
Математика — I
Інформатика — II
Чертіхіна Кристина
Гімназія №17 (11 клас)
Українська мова — III
Трудове навчання (обслуговуючі види праці) — I
Російська мова — I
Німецька мова — I
Лизенко Дарина
Гімназія №13 (9 клас)
Українська мова — I
Правознавство — I
Німецька мова — III
Англійська мова — II
Шкіль Артем
ЗОШ №4 (8 клас)
Хімія — II
Українська мова — II
Математика — II
ІТ — II
Зайцев Вадим
Гімназія №14 (8 клас)
Німецька мова — III
Географія — II
Англійська мова — III
Історія — III

Ці ж учні перемагали в минулорічних олімпіадах. Сергій Стародумов тоді також посів перше місце в олімпіадах з фізики та хімії, а Дарина Лизенко — з правознавства.

Ще 20 учнів вибороли призові місця в олімпіадах одразу з трьох предметів.

Стецук Андрій
Гімназія №33 (11 клас)
Хімія — II
Фізика — I
Математика — I
Колодєєв Іван
ЗОШ №29 (11 клас)
Хімія — I
Фізика — II
Географія — I
Бардакова Мілана
ЗОШ №5 (10 клас)
Українська мова — II
Німецька мова — I
Англійська мова — I
Грабар Олександр
Гімназія №32 (10 клас)
Фізика — I
Математика — I
Інформатика — II
Загоруйко Олена
Гімназія №32 (11 клас)
Українська мова — I
Математика — II
Економіка — I
Бушурова Олена
Гімназія №33 (9 клас)
Хімія — II
Російська мова — I
Біологія — III
Дзюбан Анна
Гімназія №32 (10 клас)
Фізика — I
Екологія — III
Біологія — II
Майборода Тетяна
ЗОШ №4 (11 клас)
Українська мова — I
Російська мова — II
Англійська мова — III
Коломієць Євгенія
ЗОШ №2 (11 клас)
Українська мова — II
Біологія — III
Англійська мова — I
Чернявська Марія
ЗОШ №19 (9 клас)
Українська мова — II
Географія — I
Історія — III
Світлична Ольга
Гімназія №6 (9 клас)
Українська мова — I
Англійська мова — II
Історія — III
Ширай Єгор
Гімназія №33 (8 клас)
Хімія — III
Фізика — I
Математика — III
Нікіпелов Артем
Гімназія №6 (11 клас)
Хімія — II
Математика — II
Біологія — III
Плюйко Олександра
ЗОШ №29 (10 клас)
Екологія — II
Географія — III
Біологія — II
Попович Владислав
Гімназія №6 (10 клас)
Фізика — III
Трудове навчання (технічні види праці) — II
Математика — III
Очіченко Марія
ЗОШ №34 (9 клас)
Українська мова — III
Німецька мова — III
Англійська мова — II
Панич Владислав
ЗОШ №10 (10 клас)
Хімія — III
Фізика — III
Математика — III
Гетало Антон
Гімназія №31 (8 клас)
Хімія — III
Фізика — III
Математика — III
Гавриленко Вікторія
НВК №16 (11 клас)
Українська мова — III
Географія — III
Англійська мова — III
Іванов Михайло
Гімназія №21 (11 клас)
Хімія — III
Математика — III
Біологія — III

Крім того, 106 школярів посіли I — III місця одразу у двох міських олімпіадах.

Варто відзначити ще трьох учнів школи № 26 та 17-ї гімназії Євгенію Куліш, Діану Посохову та Віталія Закладного. Перші дві перемогли на олімпіаді з економіки за 9 клас, будучи 8-ми та 7-класницями відповідно. Останній же є учнем 9 класу і переміг на олімпіаді з астрономії, змагаючись з 10-класниками.

Нагадаємо, раніше «Полтавщина» публікувала матеріали про дипломантів міських та обласних олімпіад 2016-2017 навчального року. Також за результатами міських олімпіад ми складали рейтинг шкіл Полтави.

Дані отримані від Управління освіти виконкому Полтавської міськради.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Запропонувати тему