Пархоменко Валерій: у Полтаві провели фестиваль здорового харчування

У Полтаві вперше провели фестиваль здорового харчування. Цей захід потрібно регулярно проводити, щоб діти вчилися змалку правильно їсти.

Цього разу учасниками стали діти, які перебувають у пришкільних таборах.

Школярі проходили тематичні локації. Вчилися читати склад продуктів, визначати кількість цукру в напоях, складати здоровий раціон. Говорили про користь овочів, фруктів і питної води. А ще перевіряли, де правда, а де міфи про харчування.

Діти позитивно оцінили саме такий підхід. Їм було цікаво навчатися через гру, спілкування і отримати власний досвід. Такі знання запам'ятовуються набагато краще.

Дякую всім, хто долучився до організації фестивалю. Сподіваюся, що такі заходи стануть для Полтави гарною традицією.

Валерій ПАРХОМЕНКО

На правах реклами

Останні новини

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему