У Кременчуці поклали квіти до нового меморіалу жертвам ракетного удару по ТЦ «Амстор»

Меморіал жертвам ракетного удару по ТЦ «Амстор» у Кременчуці
Меморіал жертвам ракетного удару по ТЦ «Амстор» у Кременчуці

У Кременчуці вшанували пам’ять загиблих унаслідок російського ракетного удару по торговельному центру «Амстор», що стався 27 червня 2022 року. Цьогоріч учасники жалобного заходу поклали квіти до нового меморіалу, встановленого біля місця трагедії.

За інформацією пресслужби Кременчуцької міської ради, у меморіальному заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич, начальник Кременчуцької РВА Олександр Аленін, представники ДСНС, правоохоронних органів, військові, рідні загиблих та жителі міста.

Рівно о 15:48 — у час, коли чотири роки тому російська ракета Х-22 влучила у переповнений торговельний центр, присутні вшанували пам’ять жертв хвилиною мовчання. Панахиду за загиблими відслужив митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір.

До пам’ятного знака, встановленого цьогоріч біля місця трагедії, поклали квіти. Меморіал складається з 22 металевих стрижнів, які символізують життя 22 людей, загиблих унаслідок ракетного удару. Квіти також поклали до стел з іменами жертв, встановлених біля 22 дерев у парку Слави поблизу річкового вокзалу.

27 червня 2022 року російська ракета Х-22 влучила у торговельний центр «Амстор» у Кременчуці. Внаслідок атаки загинули 22 мирні жителі, ще близько сотні людей отримали поранення. Удар по цивільному об’єкту викликав широкий міжнародний резонанс і був кваліфікований як терористичний акт.

Щороку у день трагедії кременчужани збираються біля місця удару, щоб вшанувати пам’ять загиблих.

Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»

Останні новини

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему