«Маркетопт» продовжує видавати по два чеки попри розслідування БЕБ та власні обіцянки
Рівно місяць тому, 22 травня, керівництво мережі «Маркетопт» випустило офіційну заяву. Після гучних звинувачень від податкової та масштабних обшуків БЕБ компанія пообіцяла відмовитися від сумнівної моделі з використанням тисяч ФОПів. Ритейлер гарантував перехід на єдину юридичну особу та видачу одного фіскального чека на одну покупку.
Але, схоже, шлях до прозорості виявився довшим, ніж очікувалося.
Сьогодні, 22 червня, ми завітали до магазину «Маркетопт», що розташований на вулиці Дмитра Коряка, 3 — буквально через дорогу від Полтавської обласної військової адміністрації. Здавалося б, у такій локації флагманський магазин мав би першим продемонструвати обіцяну трансформацію бізнесу.
Проте під час оплати дрібної покупки на касі нас чекала вже звична схема. Замість одного обіцяного чека касовий апарат звично видав два:
- Перший чек на суму 83,1 грн вибито від імені ПП «Август-Плюс».
- Другий чек — на 57,22 грн від імені ФОП Іщенко В.В.
Жодного єдиного чека чи єдиної юридичної особи. Схема з дробленням товарів на різні суб'єкти господарювання працює безперебійно, наче й не було жодних зустрічей із ДПС чи візитів детективів БЕБ.
Обіцянки та реальність
Варто нагадати, з чого все почалося. Рік тому голова фінансового комітету ВР Данило Гетманцев заявив, що мережа використовує схему з оформлення касирів та вантажників як ФОПів, через що держава недоотримує мільярди гривень. Згодом БЕБ провело обшуки, виявивши, що замість скорочення мережа розширила пул своїх «спрощенців» до 3500 осіб.
Притиснутий до стіни «Маркетопт» у своїй травневій заяві назвав це «прогалинами в законодавстві», але пообіцяв виправитись:
«...вживаються заходи, спрямовані на забезпечення здійснення розрахункових операцій із формуванням єдиного фіскального чека в межах однієї покупки... Однак зміна моделі бізнесу займе певний проміжок часу».
Очевидно, що перепрограмування кас у майже 500 магазинах і переукладання договорів дійсно вимагає часу. Але місяць — достатній термін, щоб змінити налаштування хоча б у центральних торгових точках. Натомість ми бачимо, як компанія продовжує працювати за зручною старою моделлю.
Іван ШЕВЧЕНКО, «Полтавщина»