У Полтаві відбулася акція «Не мовчи. Полон вбиває!»
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/05/11/e367a80ee58a604e.jpg)
Родичі військовополонених та зниклих безвісти нагадали про свій біль у трьох локаціях Полтави
Сьогодні біля Полтавської міськради влаштували акцію підтримки військовополонених. Про це повідомило «Суспільне. Полтава». Її влаштували близько 40 родичів військовополонених.
Це акція-нагадування про військовополонених маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти. Вони тримали у руках українські стяги та плакати з написами «Free Azov», «Полон вбиває», «Ти вільний, а вони ні» та інші.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/05/11/9c8be95688206378.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/05/11/b8011fedfeec1ba7.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/05/11/4a07a59c49382573.jpg)
Зокрема, в акції бере участь жителька Полтави Олена Саночкіна, яка чекає із полону свого сина Олексія Бахмата. Воїн зник безвісти 5 місяців тому поблизу села Синьківки на Харківщині.
Акцію продовжили біля театру ім. Гоголя та на Білій альтанці.
Подібна акція відбулася у лютому цього року.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»