Поліція вилучила з Кременчуцького водосховища понад 500 метрів браконьєрських сіток
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/03/01/2d2c1d9402a134837a2ef48f660f22d1.jpg)
29-го лютого працівники сектору поліцейської діяльності на воді провели профілактичний рейд в акваторії Сулинського заказника Кременчуцького водосховища в межах сіл Липове та Святилівка
Під час профілактичних заходів поліцейські вилучили з водойми браконьєрські знаряддя лову та виявили порушників навігації на воді.
Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції, зазначив:
— Працівниками поліції вилучено з водойми 7 браконьєрських сіток загальною довжиною понад 500 метрів із рибою. Заборонені знаряддя лову опечатані та передані для подальшого знищення. Риба випущена в природнє середовище.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/03/01/37c55d8c32a3e64a7e3c5acd92a9dee5.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/03/01/743bde0530ca815dc3b189fba987f155.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/03/01/6f9d58125e78c3c8f3f6b500978df7eb.jpg)
Також в ході рейду поліцейські виявили два факти порушення навігації на воді, на яких складені постанови. Загалом з початку дії воєнного стану складено 322 постанови за статтею 117 (Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»