На Миргородщині затримали чоловіка, який продавав боєприпаси
![](http://i1.poltava.to/uploads/2024/02/28/weapon_1.jpg)
У мешканця Тернопільської області знайшли понад 330 набоїв, 1700 куль, 2 400 гільз
В організації незаконного збуту бойових припасів підозрюється 43-річний мешканець Тернопільської області. Незаконну діяльність чоловіка викрили оперативні працівники Миргородського райвідділу поліції. Як повідомив начальник територіального підрозділу Віталій Ярмолюк, у фігуранта вилучили кілька сотень набоїв до різних видів зброї та понад 4 тисячі гільз і куль.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/28/weapon_2.jpg)
![](https://i1.poltava.to/uploads/2024/02/28/weapon_3.jpg)
Віталій Ярмолюк прокоментував:
— Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання фігуранта слідчі Миргородського районного відділу поліції спільно зі спеціалістом-криміналістом вилучили понад 330 набоїв, 1700 куль, 2 400 гільз та інші докази його протиправної діяльності. Фігуранту вже вручили підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Чоловіку загрожує покарання — позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»