У Кременчуцькому районі водій пасажирського автобуса на смерть збив пішохода
![Фото: pl.npu.gov.ua](http://i1.poltava.to/uploads/2023/12/05/dtp1.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 4-го грудня близько 18:00 в селі Майбородівка Піщанської громади Кременчуцького району
За попередньою версією слідства, пасажирський автобус «ПАЗ», під керуванням водія 1969 року народження, рухаючись по міжміському маршруту здійснив наїзд на 30-річного пішохода. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди потерпілий отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці.
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/12/05/dtp2.jpg)
За даним фактом слідчим підрозділом обласного управління поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.
Причини та обставини ДТП встановлює слідство.
Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»