На Полтавщині «Слуги» нагороджують корупціонерів
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/08/04/358149269_3545844335671795_3269680843834479764_n.jpg)
Корупція — головна проблема України. Корупція януковича знищила Армію і зробила її безпомічною, щоб росія могла захопити Україну. Корупціонери з Партії регіонів та ОПЗЖ досі впливають на владу, а повинні ж сидіти по тюрмах!
Але ж хто їх буде садити, якщо «Слуги» продовжують співпрацювати з корупціонерами. Ось вам доказ.
Голова фракції партії «Слуга народу» в Полтавській обласній раді Людмила Мірошніченко зробила подання нагородити почесною грамотою обласної ради Дмитра Боклащука, начебто за розвиток спорту на Полтавщині. Але ж Боклащук корупціонер. За відкати його звільнили з посади директора Полтавського обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».
![](https://i1.poltava.to/uploads/2023/08/04/photo_20230804_143957.jpg)
«Слуга» Мірошниченко знала про це, але подання зробила. А голова облради Біленький підписав і грамоту корупціонеру вручив! Отака ганьба, що замість тюрми корупціонери отримують від обласної влади грамоти!
Олег САВЧЕНКО