У Миргородському районі легковик врізався у стовп
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/2023-02-25/thumb-60181-800-600-0-0-auto.jpg)
25 лютого, близько 9:15, правоохоронці отримали повідомлення, що у селищі Шишаки, на вулиці Заводській, сталася аварія
Як повідомила прес-служба Нацполіції Полтавщини, 31-річний водій Fiat Tempra з’їхав за межі проїзної частини та врізався у стовп. Судячи із фото, водій легковика працював таксистом.
Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримав 23-річний пасажир. Його доставлено до лікарні для надання медичної допомоги. За попередньою інформацією, чоловік отримав незначні тілесні ушкодження.
Поліція з’ясовує обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.
, «Полтавщина»