У Горішніх Плавнях автомобіль збив малолітню дівчину — постраждалу госпіталізували
![](http://i1.poltava.to/uploads/2023/02/2023-02-11/thumb-56263-800-600-0-0-auto.jpg)
Поліція Полтавщини встановлює обставини ДТП, в якій травмовано малолітню дівчину
Дорожньо-транспортна пригода сталася 10 лютого, близько 18:30, на вулиці Добровольського у Горішніх Плавнях. Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Полтавській області.
За попередньо версією слідства, водій автомобіля ВАЗ-21114, 1978 року народження, наїхав на 11-річну дівчину. Унаслідок ДТП потерпілу з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до лікарні.
За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
, «Полтавщина»