СК «Полтава» впевнено переміг «Суми» в дебютному професійному поєдинку

Два голи після стандартів та третій — після обрізки голкіпера — принесли полтавцям історичну перемогу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» СК «Полтава» приймав «Суми». Ще минулого року матч цих команд був звичайною подією — рядовим протистоянням аматорського Чемпіонату України. Але зараз цей матч — як би він не закінчився — історичний. Вперше в історії СК «Полтава» виходить на газон як професійна футбольна команда. Для когось з досвідчених гравців це вже не нове, а хтось йшов до цього через горнила аматорських турнірів. Втім, дебют полтавців випав на суперника з яким команда Володимира Сисенка одночасно підвищувалася у класі, а значить можна було чекати рівної гри і перемоги, не оглядаючись на те, що це перший професійний поєдинок.

СК «Полтава» — «Суми» 3:0

«Полтава»: Тельнов, Бужин, Томенко, Таранушич, Савенков, Абазов (Копитов, 24), Даниленко (Карась, 82), Щербак, Яременко (Куімов, 79) Горжуй (Зоря, 86), Руденко (Пономаренко, 63).

Головний тренер: Володимир Сисенко.

«Суми»: Левченко, Курдас, Мороз, Колесник, Мілєсін, Зінов’єв (Савенюк, 55), Ковалевський, Асєєв, Горбунов (Галета, 62), Гриппа, Коверник.

Головний тренер: Валерій Куценко.

Голи: Горжуй (39), Савенков (53), Щербак (78).

Команда змогла впоратися зі стартовим мандражем і чим далі до середини тайму, тим сміливіше полтавці почувалися на полі. На 39-й хвилині після кутового з правого краю Максим Горжуй кращі за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику суперника і точний удар в лівий нижній кут відкрив рахунок.

Другий гол також прийшов після кутового. На 53-й хвилині Андрій Савенков після подачі і скидки від партнера опинився на ударній позиції та вколотив м’яч в ліву дев’ятку воріт Левченка — 2:0.

За 12 хвилин до кінця голкіпер гостей вирішив що він Дмитро Різник і пішов обігрувати суперників. У підсумку — обрізка, атака на ворота сумчан і гол Дмитра Щербака у порожні ворота — 3:0.

Детальний звіт про матч читайте на сайті «Полтавщина Спорт».