У Подільському районі скрапленим газом отруїлася 55-річна жінка
![](http://i1.poltava.to/uploads/2020/10/2020-10-23/gaz.jpg)
Постраждалу від отруєння громадянку госпіталізували до реанімації 2-ї лікарні
22 жовтня, о 15:10, до реанімаційного відділення КП «2-а міська клінічна лікарня» з попереднім діагнозом «отруєння чадним газом», була госпіталізована 55-річна громадянка, мешканка Подільського району Полтави. Про це повідомили у департаменті з питань оборонної роботи та цивільного захисту населення Полтавської ОДА.
За попередніми даними, отруєння сталося в побуті під час користування скрапленим газом. Стан здоров’я потерпілої — стабільно тяжкий.
, «Полтавщина»