У Полтаві чоловік потрапив у реанімацію після укусу змії
![](http://i1.poltava.to/uploads/2020/06/2020-06-10/gaduka.jpg)
У Полтаві чоловіка з Алмазного вкусила змія — він перебуває у реанімації
9 червня близько 18:35 до Полтавської обласної лікарні потрапив 36-річний мешканець мікрорайону Алмазний. Чоловіка вкусила змія. Про це повідомив начальник відділу оперативного реагування Сергій Зубань.
Зараз потерпілий перебуває у реанімації.
Зі слів потерпілого, змія вкусила його за гомілку неподалік від власного дому, коли він повертався з роботи. Зараз оперативна служба з’ясовує точне місце події.
Відео: ХП
UPD 12:20: Служба оперативного реагування просить полтавців: якщо ви побачили змію, обов’язково повідомте про це до Служби порятунку «101» (на аналогічний номер) або до Служби оперативного реагування на номери: 15-80, +38-066-286-58-87. За попередньою домовленістю, бійці ДСНС, разом із фахівцем, будуть відловлювати цих тварин
Нагадаємо, 5 липня минулого року у селі Лукищина Полтавського району 69-річну жінку на її подвір’ї двічі вкусила змія. Потерпіла потрапила до лікарні.
, «Полтавщина»