У Котелевському районі дворічний хлопчик випив розчин марганцю та отримав опіки
![](http://i1.poltava.to/uploads/2019/05/2019-05-31/marganec.jpg)
Залишений без догляду хлопчик отримав опіки слизової порожнини рота та був госпіталізований до лікарні
30 травня 2019 року до дитячого відділу Котелевської ЦРЛ з попереднім діагнозом «хімічні опіки слизової порожнини рота» госпіталізували 2-річного хлопчика, мешканця села Сидоряче Котелевського району.
Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА малолітній вдома знайшов та випив розчин марганцю. Стан здоров’я дитини — середньої тяжкості.
З 2007 року перманганат калію (марганцівка) продається тільки в державних аптеках при пред’явленні рецепта лікаря. Він може використовуватись у складі вибухових та наркотичних речовин.
, «Полтавщина»