У Київському районі Полтави поліція знайшла гранату та набої
![](http://i1.poltava.to/uploads/2019/01/2019-01-01/g-1.jpg)
Працівники відділення поліції № 1 під час обшуку в одному з приватних будинків вилучили боєприпаси
Поліція в гаражі 40-річного місцевого мешканця знайшла і вилучила ручну гранату Ф-1 із запалом, близько 40 набоїв (калібру 7,62 мм) та десяток набоїв до гладкоствольної мисливської зброї.
Виявлені боєприпаси направлені на експертизу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Власник гранати та набоїв пояснив, що придбав їх «про всяк випадок».
, «Полтавщина»