У Полтаві на провулку Шевченка виявили артснаряд калібру 76 мм
![](http://i1.poltava.to/uploads/2018/05/2018-05-22/dsns.jpg)
Після виявлення боєприпасу місце знахідки охороняли правоохоронці, знищення снаряду заплановано на 22 травня
21 травня, у Київському районі Полтави, на провулку Шевченка виявили артилерійський снаряд калібру 76 мм часів минулих війн. Снаряд лежав на відкритій території. Співробітники відділу Національної поліції організували охорону місця виявлення.
Як повідомили в управлінні ДСНС у Полтавській області, знищать боєприпас 22 травня. Це зробить група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону.
Нагадаємо, 13 травня на території будівельного майданчика житлової багатоповерхівки на площі Павленківській охоронець знайшов мінометну міну калібру 82 мм.
, «Полтавщина»