На місці зелених галявин біля Прирічкового парку Ворскли планують збудувати автостоянку
![Місце парковки, яке запропоноване у проекті рішення міськради](http://i1.poltava.to/uploads/2017/06/2017-06-09/map-parkovka-2.jpg)
На наступній сесії Полтавської міськради депутати будуть голосувати за будівництво автостоянки біля Прирічкового парку
На офіційному сайті Полтавської міськради опубліковано проект рішення про надання згоди на розміщення автостоянки вздовж проспекту Миру. З відповідним рішенням до депутатів звернулося комунальне підприємство «Полтава-Сервіс». У проекті рішення йдеться, що майданчик буде тимчасовий і займатиме площу 0,5 га. Розміщений він на зелених галявинах поруч із Прирічним парком.
Необхідність шукати місце для автостоянки виникла у зв’язку з тим, що депутати на минулій сесії дали згоду «Полтаватрансбуду» на розміщення багатоповерхового житлового будинку на земельній ділянці по проспекту Миру, 18в. На цій території зараз знаходиться автостоянка. КП «Полтава-Сервіс», яке є власником цієї ділянки, спочатку запропонувало розмістити автостоянку на території зелених газонів перед церквою «Відродження». Ці плани розкритикували жителі мікрорайону «Левада» та громадські активісти.
Як пояснив директор «Полтава-Сервіс» Олександр Нос, надходили звернення від мешканців мікрорайону Левада про будівництво нової стоянки, бо ніде ставити автомобілі. За словами Носа зібрано близько 200 підписів за будівництво стоянки.
Після обговорень, КП «Полтава-Сервіс» врахувало звернення громадян та відмовившися від свого початкового задуму, запропонувало перенести будівництво парковки на протилежний бік дороги.
Нагадаємо, у березні депутати Полтавської міськради дали згоду на розробку проекту «Льодового палацу» в Прирічковому парку, а до цього депутат обласної ради Ігор Сірик отримав 3 га землі під будівництво готелю.
, «Полтавщина»