Переможцем конкурсу на посаду начальника управління юстиції Полтавщини став його заступник Олег Тимченко
![Ірина Пашко та Олег Тимченко](http://i1.poltava.to/uploads/2017/04/2017-04-03/pashko-tymchenko.jpg)
Начальник Управління державної виконавчої служби управління юстиції Полтавщини Олег Тимченко переміг на конкурсі на посаду начальника управління юстиції регіону
Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області виграв Олег Тимченко. Зараз він обіймає посаду начальника Управління державної виконавчої служби управління юстиції Полтавщини та є заступником начальника управління юстиції регіону. Такі дані оприлюднило управління на своєму офіційному сайті 24 березня.
За даними Національного агентства України з питань державної служби, після всіх етапів конкурсу Тимченко Олег Вадимович набрав 20 балів загалом. Другий за результатами конкурсу кандидат — Пушкарьова Валентина Іванівна, яка відстала на 1 бал. У 2015 році вона обіймала посаду заступника голови Карлівської РДА.
За інформацією управління юстиції Полтавщини, після оголошення результатів конкурсу усім його учасникам розсилають відповідні листи. Після отримання листа з результатами у кандидатів є 10 днів на оскарження. Вже після цього Міністерство юстиції приймає рішення про призначення нового начальника. Коли саме це відбудеться — достеменно невідомо.
Нагадаємо, конкурс на заміщення посади начальника управління юстиції у Полтавській області був оголошений у лютому після звільнення Ірини Пашко.
, «Полтавщина»