У Полтаві Кубок Авакова забрали рятувальники із Сумської області

Нагородження переможців
Нагородження переможців | Фото: pl.npu.gov.ua

На Полтавщині фінішували змагання з футзалу на «Кубок Міністра внутрішніх справ-2016»

16-го грудня на базі спорткомплексу Головного управління Національної поліції в Полтавській області розпочалися змагання з футзалу серед команд МВС. До Полтави приїхали команди з Київської, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.

В результаті напруженої та безкомпромісної боротьби перше місце здобула команда Головного управління ДСНС в Сумській області, друге — Головне управління Національної поліції в Київській області, третє — Головне управління ДСНС в Черкаській області.

Команди, які вибороли золото, срібло та бронзу нагородженні кубками, медалями та дипломами.

За результатами змагань визначили: кращого воротаря — Андрія Грака (ГУНП в Полтавській області), кращого бомбардира — Віталія Радченка (Головне управління ДСНС в Сумській області).

Нагородив переможців турніру заступник начальника ГУНП в Полтавській області — начальник слідчого управління Сергій Чиж.

Команда-переможець візьме участь у фінальному етапі турніру з футзалу, який відбудеться 23-25 грудня у Києві.