Паралімпійські Ігри: плавці з Полтавщини за ніч здобули чотири медалі

Карлос Серано, Пан Шіюн та Євген Богодайко

Євген Богодайко, Юрій Божинський, Ярослав Денисенко та Дмитро Виноградець поповнили паралімбійську скарбничку Полтавщини

Полтавські плавці продовжують здобувати нагороди на Паралімпійських Іграх 2016. В ніч на 17 вересня відбулося одразу чотири плавальних фінали, де спортсмени з Полтавщини завоювали нагороди.

Євген Богодайко виборов бронзову медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем. показав третій результат, фінішувавши з часом 1:02,12 хвилини. Швидшими були лише китаєць Шіюн Пан (1:00,82) та колумбієць Карлос Серано Сарате (1:01,84). Таким чином Євген Богодайко здобуває для себе чергову нагороду, цього разу бронзову.

Також «бронзу» виборов Юрій Божинський, який посів друге місце місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. Наш земляк фінішував третім, подолавши дистанцію з часом 26,75 секунди. Юрія випередили плавець з Китаю Їнан Ванг (26,24 секунди) та співвітчизник Богдан Гриненко (26,67 секунд). Для Юрія це перша медваль Паралімпіади-2016.

«Срібну» медаль до свого активу записав Ярослав Денисенко, який як і Євген Богодайко змагався на дистанції 100 метрів вільним стилем, щоправда в іншому класі. Ярослав фінішував другим з часом 52,40, пропустивши лише «торпедного» білоруса Ігора Бокі (50,90 секунд).

Четверту медаль за цю ніч, і двадцяту для Полтавщини загалом приніс Дмитро Виноградець на дистанції 150 метрів у комплексному плаванні. Дмитро фінішував другим з часом 2:40,75 хвилини. Швидшим був лише китаєць Венпан Хуанг (2:40,19 хвилини).

Таким чином Полтавщина має вже 20 паралімпійських медалей різного гатунку. 18 з них завоювали плавці.