Полтавські плавці Дмитро Виноградець та Ярослав Денисенко завоювали «золото» і «срібло» Паралімпіади

Призери Паралімпійських Ігор-2016 Дмитро Виноградець та Ярослав Денисенко

Спортсмени з Полтавщини продовжують збирати нагороди

У Ріо-де-Жанейро тривають Паралімпійські Ігри 2016. В ніч на 11 вересня відбулися два фінали у плаванні де наші спортсмени здобули нагороди на дистанції 50 метрів на спині серед чоловіків (клас S3). Тут Україну представляв полтавський спортсмен Дмитро Виноградець. Наш земляк виграв дистанцію, показавши час 44:94 секунди. Таким чином Дмитро Виноградець завоював «золото» Паралімпійських Ігор-2016. Нагадаємо, що це вже друге полтавське «золото» у плаванні. До цього чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині став Євген Богодайко.

На дистанції 200 метрів комбінованим стилем серед чоловіків (клас SM13). Тут за нагороди боролися одразу троє українців, серед яких представник Полтавщини Ярослав Денисенко. Ярослав фінішував другим показавши час 2:08,76 хвилини, пропустивши вперед білоруса Ігора Бокі (2:04,02).

Відео медальних запливів Дмитра Виноградця та Ярослава Денисенка дивіться на «Полтавщині Спорт».