Паралімпіада: спортсмени з Полтавщини завоювали ще три медалі, дві з них — золоті

Євген Богодайко та Дмитро Виноградець

Євген Богодайко, Дмитро Виноградець та Сергій Ємельянов поповнили скарбничку Полтавщини новими нагородами

В ніч на 16 вересня у Ріо-де-Жанейро відбулося три паралімпійські фінали за участю спортсменів з Полтавщини.

Полтавський плавець Євген Богодайко змагався на дистанції 100 метрів брасом. Полтавець фінішував першим, подолавши дистанцію за 1:18,71 хвилини. Таким чином Євген завоював вже третю золту медаль і встановив світовий рекорд на цій дистанції.

Ще один наш плавець Дмитро Виноградець змагався на дистанції 200 метрів вільним стилем. Дмитро проплив дистанцію за 3:09,77 хвилини і фінішував другим після китайця Венпана Хуанга (3:09,04).

Також в ніч на 16 вересня відбувся фінал у веслуванні де виступав спортсмен з Кременчука Сергій Ємельянов. Кременчужанин подолав паралімпійську дистанцію з часом 39,810 секунд. Таким чином Полтавщина має ще одного чемпіона.

Таким чином Полтавщина має вже 16 медалей — чотирнадцять у плаванні, і по одній у легкій атлетиці та веслуванні.

Відео тріумфальних нічних виступів Євгена Богодайка та Дмитра Виноградця дивіться на «Полтавщині Спорт».