Паралімпіада: двоє полтавських плавців завоювали дві медалі — «золото» і «срібло»

Євген Богодайко
Євген Богодайко | Фото: rio2016.com

Євген Богодайко і Дмитро Виноградець здобули чергові паралімпійські нагороди

У Ріо-де-Жанейро закінчився шостий змагальний день Паралімпійських Ігор 2016. В ніч на 14 вересня відбулися фінали у плаванні серед чоловіків де виступали наші земляки Євген Богодайко та Дмитро Виноградець.

Євген Богодайко змагався на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні серед чоловіків (клас S7). Євген виграв дистанцію, показавши час 2:30,72 хвилини і вдруге став чемпіоном Паралійських Ігор 2016.

Максим Виноградець змагався на дистанції 50 метрів вільним стилем. Наш земляк показав другий результат фінішувавши з часом 41,41 секунди. Швидшим був лише китайський плавець Венпан Хуанг. Таким чином Дмитро Виноградець здобуває «срібло» цьогорічної Паралімпіади.

На даний момент паралімпійці з Полтавщини завоювали 12 медалей, 11 з яких — у плаванні. Рекордсменом є Євген Богодайко — в його активі вже п'ять медалей. По дві нагороди у Дмитра Виноградця, Ярослава Денисенка та Оксани Хруль. Ще одну медаль завоював штовхальник ядра з Кременчука Роман Данилюк