Полтавські плавці здобули ще три медалі Паралімпійських Ігор 2016

Євген Богодайко і Оксана Хруль поповнили медальну скарбничку

У Ріо-де-Жанейро тривають Паралімпійські Ігри 2016. В ніч на 10 вересня відбулися фінальні змагання з плавання на кількох дистанціях де виступають полтавці. У другий змагальний день двоє наших спортсменів завоювали три медалі у плаванні.

Євген Богодайко став срібним призером на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас S7). Євген фінішував другим, показавши час 27,64 секунди. Чемпіоном на цій дистанції став китайський спортсмен Шиюн Пна (час 27,35 секунди)

Ще одну медаль Євген здобув у змішаній естафеті 4×50 метрів вільним стилем-20 pts. Він разом з Андрієм Деревінським, Вікторією Савцовою та Ольгою Свідерською показали третій результат і отримали бронзові нагороди.

Полтавка Оксана Хруль стала другою на дистанції 50 метрів батерфляєм серед жінок (клас S6). Оксана подолала дистанцію за 36,45 секунд і здобула «срібло».

Нагадаємо, що у перший змагальний день Євген Богодайко став паралімпійським чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині, а Оксана Хруль на такій же дистанції завоювла «бронзу». Крім того, бронзову медаль завоював штовхальник ядра з Кременчку Роман Данилюк.