Полтавський плавець Євген Богодайко виборов перше українське «золото» на Паралімпаді-2016

Полтавець Євген Богодайко став паралімпійським чемпіоном з плавання, полтавка Оксана Хруль — отримала «бронзу»

У Ріо-де-Жанейро тривають Паралімпійські Ігри 2016. В ніч на 9 вересня відбулися фінальні змагання з плавання на дистанції 100 метрів на спині (клас S7). Тут честь України захищав молодий полтавський спортсмен Євген Богодайко.

Наш земляк фінішував першим, подолавши стометрівку за 1:10,55 хвилини. Цей результат приніс Євгену перемогу і перше цьогорічне, паралімпійське «золото» для України.

Також вночі пройшли фінальні змагання з плавання на дистанції 100 метрів на спині і серед жінок, де виступала полтавка Оксана Хруль. Оксана фінішувала третьою з часом 1:26,82 хвилини, пропустивши вперед лише двох китаянок.

Таким чином за перший день Паралімпійських Ігор представники завоювали вже три медалі: «бронза» у штовханні ядра від кременчужанина Романа Данилюка, «бронза» у плаванні від Оксани Хруль, і перше українське «золото» від плавця Євгена Богодайка.