Полтавські тхеквондисти привезли чотири медалі

Переможці турніру

На відкритому чемпіонаті з корейського бойового мистецтва українська збірна здобула хороші результати

На відкритому турнірі з тхеквондо «Kyiv Open Cup», який днями пройшов у Києві, четверо з п’яти полтавських спортсменів привезли медалі. Особливістю цьогорічних змагань став виступ демонстраційної команд Корейського навчального центру «Куккивон», чиє шоу було насичене акробатичними трюками та покликане продемонструвати всю красу і видовищність тхеквондо. Загалом у турнірі «Kyiv Open Cup» взяли участь більше 250 найсильніших спортсменів з різних міст України, а також представники Білорусі та Молдови.

Полтавські тхеквондисти

У відкритті взяв участь президент НОК України Сергій Бубка:

— Тхеквондо — це видовищний олімпійський вид спорту , який активно розвивається. Бажаю кожному учаснику успіхів і показати свій кращий результат, — заявив відомий спортсмен.

Представниками від Полтавської області стали вихованці тренера Михайла Шамяна.

Віталій Красніцький за вихід у фінал зустрівся з одним з найсильніших спортсменів у ваговій категорії Гігором Гусаровим (учасником Олімпійських Ігор з тхеквондо), його результат 3 місце. Вікторія Іванюк — 2 місце, Микола Краснолуцький — 3 місце.

У змаганнях з пумсе (формальні вправи) у віковій категорії 10-14 років клас «В» (до чорного пояса) взяли участь 15 спортсменів, серед яких був і Владислав Бєлінський, який здобув почесне 3-е місце.

Президент полтавської федерації тхеквондо ВТФ Юрій Шавиро, повідомив, що змагання пройшли на дуже високому рівні, призери змагань були відзначені медалями, дипломами та спеціальними призами від генерального спонсора. Загалом з 5 учасників турніру 4 привезли до Полтави медалі.