Полтавська каратистка Інна Мажара завоювала «золото» Дефлімпійських ігор

Інна Мажара (праворуч) у складі збірної України
Інна Мажара (праворуч) у складі збірної України | vk.com

Представники Полтавщини вибороли перше «золото» Дефлімпійських ігор 2013 у Софії

31 липня в Софії на ХХІІ Всесвітніх літніх Дефлімпійських іграх (для спортсменів із вадами слуху) полтавка Інна Мажара завоювала золоту медаль з карате у розділі «куміте» серед жінок вагової категорії до 68 кг — це перше «золото», яке вибороли представники Полтавщини в столиці Болгарії.

Наша землячка здобула три перемоги у турнірі і набрала 22 очка. Ця сума склалася з виграшів з рахунком 8:0 над Бабеї Голізаде (Іран) і Реззан Кехремаль (Туреччина) та перемогою — 6:0 над Дарією Павловою (Росія).

Перед цим — у розділі «ката» — Інна Мажара посіла 7-е місце.

Полтавець Олександр Кальник у Софії у чоловічій першості у розділі «куміте» (до 75 кг) посів 5-е місце. Наш земляк, на жаль, програв поєдинок за «бронзу» Хао-Джі (Тайвань).