Розмір тексту

Полтавська збірна по карате добре показала себе на Херсонському турнірі

Полтавські спортсмени показали гарний результат на всеукраїнському змаганні

З 12 по 14 жовтня у Херсоні відбувся Чемпіонат України в Абсолютній ваговій категорії з Кіокушин Карате. Збірна Полтавської області була однією з багато чисельних на цьому престижному турнірі, й спортсмени були представлені в усіх категоріях. Головним суперником Полтавської збірної традиційно була збірна Херсонської області. За результатами турніру ця збірна посіла 1 місце, 2 місце — у нашої збірної, 3 місце — у каратистів із Запоріжжя.

— В категорії «Ката» Валерій Петренко зайняв 4 місце. Якщо брати до уваги те, що в цій категорії була висока конкурентність, то це не поганий результат, — розповів зазначає Президент Федерації Кіокушин Карате в Полтавській області Дмитро Прасолов.

Серед юніорів 15-17 років більше 75 кг перше місце посів Антон Забігайло. В категорії до 75 кг друге місце посів Владислав Стражицький, третє — Арсен Хашаба.

Друге місце серед жінок у абсолютній вазі зайняла Тетяна Івахно. В абсолютній вазі серед чоловіків, найпрестижнішій категорії чемпіонату, п’яте місце посів Олександр Костенко.