Полтавські каратисти здобули шість золотих медалей

На кубку з карате збірна Полтави посіла перше місце

30 вересня, в спорткомплексі УМВС України в Полтавській області, відбувся відкритий Кубок Полтавської області з Кіокушин Карате.

Всього в змаганні брали участь 220 учасників, 16 команд з 9 областей (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк, Миколаїв, Херсон, АР Крим, Полтава).

Перше командне місце в турнірі посіла збірна міста Полтави, друге місце — збірна Дніпропетровська, трете — команда з Харкова.

Полтавцы загалом мають 6 перших місць, 5 других й 9 третіх. Чемпіонами в своїх категоріях стали Юлія Коновал, Тетяна Івахно, Владислав Ландарь, Дмитро Іщенко, Антон Забігайло та Ілля Ігнатов. Участь у турнірі також взяли спортсмени з полтавського клубу «Банзай», які здобули 2 золоті (Іван Соломаха,Вадим Боярин), 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Зі слів Президента Федерації Кіокушин Карате в Полтавській області Дмитра Прасолова, турнір відбувся на високому рівні, гості, як й господарі татамі, були задоволені якістю організації змагання. Виступами полтавських спортсменів Дмитро задоволений: старша вікова категорія себе виправдала, а від молодшої категорії очікував трошки кращого результату, але загалом полтавці виступили відмінно.