Полтавські тхеквондисти привезли з Харкова «бронзу»

Тхеквондисти Полтавської області вибороли ІІІ загальнокомандне місце у віковій підгрупі серед юніорів

Полтавські тхеквондисти повернулися з міжнародного турніру «Діти України», який відбувся в Харкові.

Як повідомив президент федерації тхеквондо-ВТФ Полтавської області Юрій Шавиро, у змаганнях взяли участь близько 600 спортсменів з України, а також з Санкт-Петербургу та Дагестану.

Полтавська область сформувала команду переважно з юніорів (1995-1998 р. н.), бо саме у Харкові, за результатами змагань, повинні були формувати збірну України для участі у Чемпіонаті світу серед юніорів.

9 юніорів увійшли до складу збірної області: 6 спортсменів з Полтавської ДЮСШ «Юність-1» та 3 — з Кременчуцької ДЮСШ № 2.

Завдяки виступам кожного з них, полтавські вибороли ІІІ загальнокомандне місце у цій віковій підгрупі.

Роман Маслак (вагова до 45 кг), Анна М`яло (вагова до 46 кг) та Антон Тимофеєнко (до 63 кг) вибороли перші місця, а разом з ними ї місце у складі збірної України для участі у Чемпіонаті Світу

Бронзові нагороди вибороли Дар`я Луб`янецька (до 42 кг), Кирил Білик (понад 78 кг) і Олексій Тимофеєнко (до 68 кг).

До складу збірної України увійшли Полтавські спортсмени які вибороли перші місця Роман Маслак та Анна М`яло (тренер Юрій Шавиро) Кременчуцький Антон Тимофеєнко (тренер Василь Карелин). У наступному році переможців чекає два навчально-тренувальних збори та виступ на чемпіонаті світу в Єгипті.