Сільські будинки культури Полтавського району перетворяться на центри громадської активності
![](http://i1.poltava.to/news/130/12955/photo.jpg)
Сьогодні у приміщенні Полтавської райдержадміністрації відбулась презентація проекту «Перетворення сільських будинків культури на центри громадської активності»
Проект впроваджується у Полтавському районі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Участь у ньому беруть громади та будинки культури сіл Абазівка, Мачухи, Щербані, Ковалівка і Степне.
На заході були присутні перші особи області та району — заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко, голова райдержадміністрації Володимир Павленко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Іваніна.
— Даний проект має на меті об’єднання зусиль громади, органів місцевого самоврядування і бізнесу для запровадження якісно нових форм функціонування сільських будинків культури, — зазначив на презентації Проекту голова райдержадміністрації.
, Полтавська РДА