6.11.2010 | 10:02

Обрано новий склад депутатів Полтавської обласної ради

Полтавська обласна виборча комісія встановила остаточні результати з виборів депутатів до Полтавської облради

Вчора до пізнього вечора тривав підрахунок голосів за партійними списками. Як повідомили в Полтавському облвиборчкомі, за партійними списками Партія регіонів здобула 22 мандати, ВО «Батьківщина» — 14, Фронт Змін — 7, Совість України — 6, Комуністична партія України — 5, Соціалістична партія України — 4, Сильна Україна — 2.

Список обраних депутатів по багатомандатному виборчому округу:

Партія регіонів

  1. Удовіченко Олександр Васильович
  2. Момот Іван Михайлович
  3. Пархоменко Валерій Олексійович
  4. Гринчак Ростислав Іванович
  5. Матицин Володимир Митрофанович
  6. Лихожон Євгеній Анатолійович
  7. Муха Юрій Миколайович
  8. Ганнущенко Микола Миколайович
  9. Оніщенко Володимир Михайлович
  10. Іваніна Олександр Васильович
  11. Козерод Андрій Васильович
  12. Вернигора Григорій Петрович
  13. Лаврик Павло Дмитрович
  14. Чобітько Ігор Вікторович
  15. Устименко Тетяна Анатоліївна
  16. Перепелиця Микола Петрович
  17. Руденко Владислав Григорович
  18. Козуб Володимир Григорович
  19. Животенко Віктор Федорович

Комуністична партія України

  1. Масенко Олександр Миколайович
  2. Сільчук Василь Єрмолайович
  3. Сірик Ігор Володимирович
  4. Кучерук Віталій Петрович

Фронт Змін

  1. Головко Валерій Анатолійович
  2. Олійник Анатолій Петрович
  3. Горжій Ігор Григорович
  4. Кривошеєв Юрій Борисович
  5. Мазепа Ігор Миколайович
  6. Коваленко Геннадій Борисович
  7. Микійчук Володимир Пилипович

Сильна Україна

  1. Шадчнєв Віктор Миколайович
  2. Балибіна Ірина Вікторівна

Совість України

  1. Залужний Олександр Михайлович
  2. Гапчич Дмитро Миколайович
  3. Стеценко В’ячеслав Васильович
  4. Бондаренко Віктор Миколайович
  5. Полтавець Володимир Іванович

Соціалістична партія України

  1. Бульба Степан Степанович
  2. Цомартов Юрій Муратович
  3. Безима Микола Дмитрович

ВО «Батьківщина»

  1. Марченко Володимир Олександрович
  2. Хрістов Дмитро Іванович
  3. Чернявський Володимир Олександрович
  4. Куроєдов Леонід Федорович
  5. Шляховий Юрій Віталійович
  6. Соколов Андрій Борисович
  7. Прокоф’єв Андрій Олександрович
  8. Геращенко Сергій Вікторович
  9. Передерій Лариса Миколаївна
  10. Сазонов Сергій Васильович
  11. Романчук Олег Миколайович
  12. Овчарь Олег Олександрович

Список депутатів, обраних в одномандатних виборчих округах.

Андрій ПЕТРОВ, «Полтавщина»

Політика і влада