2.11.2010 | 16:55

Мажоритарні округи на Полтавщині — за Партією регіонів

«Полтавщина» отримала попередні результати виборів до Полтавської облради по мажоритарним округам

Серед мажоритарників, майбутніх депутатів облради, найбільше представників від Партії регіонів — 34-35. 

По чотири депутата-мажоритарника в обласній раді матимуть «Сильна Україна», «Батьківщина» та «Совість України». По три депутата — у Народної партії та СПУ. По два депутата проводять КПУ та «Наша Україна».

І нарешті по одному представнику з мажоритарних округів мають «Фронт Змін», Селянська партія України та Українська народна партія. 

Інші 60 депутатів увійдуть до облради за партійними списками.

Партія регіонів:

- Беседа Володимир Миколайович (Гадяцький район)
- Попельнюх Анатолій Федорович (Гадяцький район)
- Хлонь Тетяна Леонідівна (Глобинський район)
- Дяченко Ольга Семенівна (Гребінківський район)
- Орос Катерина Іванівна (Гребінківський район)
- Гришанов Віктор Петрович (Диканський район)
- Явдощук Олександр Панасович (Диканський район)
- Андрієнко Микола Іванович (Кобеляцький район)
- Коваленко Олександр Андрійович (Козельщинський район)
- Бульбаха Юрій Іванович (Козельщинський район)
- Корост Тетяна Михайлівна (Котелевський район)
- Бурлей Віктор Васильович (Лохвицький район)
- Гриценко Олександр Іванович (Лубенський район)
- Колєснік Юрій Вікторович (Лубенський район)
- Ченчевий Валерій Геннадійович (Машівський район)
- Ляшенко Олександр Володимирович (Машівський район)
- Харченко Михайло Іванович (Миргородський район)
- Лебедин Юрій Якович (Новосанжарський район)
- Перерва Григорій Степанович (Новосанжарський район)
- Мирошниченко Володимир Іванович (Полтавський район)
- Коваль Володимир Дем'янович (Решетилівський район)
- Гальченко Іван Васильович (Решетилівський район)
- Полупай Сергій Миколайович (Семенівський район)
- Онищенко Володимир Вікторович (Семенівський район)
- Виноград Михайло Васильович (Хорольський район)
- Галушко Борис Павлович (Чорнухинський район)
- Хоменко Микола Олексійович (Чутівський район)
- Шев’яков Сергій Григорович (Чутівський район)
- Скочко Віктор Миколайович (Шишацький район)
- Трефілов Анатолій Миколайович (м. Комсомольськ) — під питанням
- Яворський В’ячеслав Вікторович (м. Кременчук)
- Данилейко Микола Іванович (м. Кременчук)
- Кравецький Віктор Миколайович (м. Лубни)
- Онищенко Володимир Олександрович (м. Миргород)
- Гавловський Олександр Данилович (м. Миргород)

Сильна Україна:

- Кордубан Віктор Володимирович (Великобагачанський район)
- Тимоха Олександр Федорович (Карлівський район)
- Петращук Онисій Васильович (Кременчуцький район)
- Гаркуша Віктор Михайлович (Пирятинський район)

Совість України:

- Капліна Тетяна Вікторівна (Полтавський район)
- Капленко Валерій Ілліч (Шишацький район)
- Проценко Ігор Анатолійович (м. Полтава)
- Каплін Діонісій Сергійович (м. Полтава)

Батьківщина:

- Яковенко Олександр Іванович (Глобинський район)
- Кулініч Олег Іванович (Зіньківський район)
- Шкарбан Анатолій Миколайович (Кобеляцький район)
- Фортуна Віктор Леонідович (м. Лубни)

Народна партія:

- Хан Григорій Сергійович (Великобагачанський район)
- Коросташов Олександр Григорович (Котелевський район)
- Тараненко Юрій Миколайович (Миргородський район)

Соціалістична партія України

- Коваль Іван Михайлович (Карлівський район)
- Стасовський Василь Іванович (Чорнухинський район) — під питанням
- Лотоус Віктор Васильович (м. Комсомольск) — під питанням

Комуністична партія України:

- Несен Володимир Григорович (Оржицький район)
- Стеценко Михайло Васильович (Хорольський район)
- Дубина Микола Іванович (м. Комсомольськ) — під питанням

Наша Україна:

- Ворона Петро Васильович (Оржицький район)
- Близнюк Іван Федорович (Пирятинський район) — під питанням

Фронт Змін:

- Жиденко Лев Анатолійович (Зіньківський район)

Українська Народна Партія:

- Панасенко Іван Якимович (Кременчуцький район) — під питанням

Селянська партія України:

- Кривошей Михайло Михайлович (Лохвицький район)

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

Політика і влада