Розмір тексту

На Полтавщині відбулися обласні змагання з ракетомодельного спорту

На Полтавщині відбулися обласні змагання з ракетомодельного спорту На Полтавщині відбулися обласні змагання з ракетомодельного спорту

Нещодавно в Марківці Полтавського району проходили обласні змагання з ракетомодельного спорту. Організатори — Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Серед учасників — вихованці Кременчуцького міського центру позашкільної освіти, Лубенської міської станції юних техніків, Великобагачанської станції юних техніків, Полтавського міського центру позашкільної освіти, а також гуртківці ПОЦНТТУМ — загалом 19 учасників.

Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі ракетомодельних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, популяризації ракетомодельного спорту, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Програмою змагань було передбачено: проведення стендової оцінки ракетомоделей та особисто-командна першість ракетомоделей із вказаних класів:

  • на тривалість польоту на стрічці — клас «S-6-A»;
  • на тривалість польоту на парашуті — клас «Салют-А/2»;
  • на тривалість польоту на стрічці — клас «Планета-В»;
  • на реалізм польоту − модель-напівкопія.

Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів в кожному класі. До командного заліку зараховувався результат двох учасників від команди в кожному класі моделей. Місце команди в загальнокомандній першості визначається за найменшою сумою зайнятих місць в усіх класах моделей.

За підсумками змагань переможців змагань відзначили грамотами Центру та медалями:

у класі моделей S-6-A:

  • 1 місце — Коротченко Дмитро, Кременчуцький МЦПО;
  • 2 місце — Василенко Марко, Кременчуцький МЦПО;
  • 3 місце — Квітка Олександр, Полтавський МЦПО.

у класі моделей Салют-А/2:

  • 1 місце — Кудря Максим, Полтавський МЦПО;
  • 2 місце — Квітка Олександр, Полтавський МЦПО;
  • 3 місце — Пасічник Руслан, Кременчуцький МЦПО.

у класі моделей Планета-В:

  • 1 місце — Василенко Марко, Кременчуцький МЦПО;
  • 2 місце — Марченко Денис, Великобагачанська СЮТ;
  • 3 місце — Ігнатьєв Владислав, Кременчуцький МЦПО.

у класі моделей Напівкопія:

  • 1 місце — Пасічник Руслан, Кременчуцький МЦПО;
  • 2 місце — Марченко Денис, Великобагачанська СЮТ;
  • 3 місце — Ігнатьєв Владислав, Кременчуцький МЦПО.

В командному заліку нагороджено переможців грамотами Полтавського ОЦНТТУМ

  • 1 місце — Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
  • 2 місце — Полтавський міський Центр позашкільної освіти;
  • 3 місце — Великобагачанська СЮТ.

ПОЦТКУМ за матеріалами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Партнерський проект
Твоя влада

Редактори проекту:
Вікторія Тимошенко та Денис Старостін

1998

Полтавщина:

Запропонувати тему