Перші випускники освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» успішно склали практично орієнтований іспит

19 червня 2026 року у ПДМУ відбувся практично орієнтований іспит для здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Особливістю цієї події стало те, що атестацію проходили перші випускники освітньо-професійної програми «Фізична терапія, ерготерапія», які протягом чотирьох років здобували професійні компетентності, необхідні для майбутньої практичної діяльності.

Розпочався іспит із вітального слова директорки Навчально-наукового медичного інституту Жанни Кундій. Теплі напутні слова та побажання успіхів здобувачам освіти висловили проректор з науково-педагогічної роботи Давид Аветіков та завідувач кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Микола Рябушко.

Практично орієнтований іспит проводився у форматі змодельованих клінічних кейсів за участю стандартизованих пацієнтів, що забезпечило можливість комплексно оцінити рівень сформованості професійних компетентностей здобувачів. Зокрема, було перевірено практичні навички обстеження та оцінки стану пацієнта/клієнта, здатність до планування та проведення втручань з фізичної терапії та ерготерапії, готовність до роботи з ветеранами та пацієнтами, які мають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), а також знання й практичне виконання алгоритмів невідкладної долікарської допомоги.

Організація роботи атестаційної комісії здійснювалася під головуванням стейкхолдера з когорти роботодавців — Наталії Бабич, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної та реабілітаційної медицини ПДМУ, фізичного терапевта відділення реабілітаційної та планової кардіології КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».

Усі здобувачі освіти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, професійного мислення та практичних навичок. Члени атестаційної комісії забезпечили професійне, об’єктивне та всебічне оцінювання результатів навчання, здобутих студентами протягом усього періоду навчання.

Іспит пройшов у доброзичливій та конструктивній атмосфері, ставши важливим підсумком багаторічної підготовки майбутніх фахівців сфери фізичної терапії та ерготерапії.

Вітаємо випускників з успішним проходженням атестації та бажаємо професійного зростання, нових досягнень і вагомих здобутків у справі збереження здоров’я та підвищення якості життя людей!

Пресслужба Полтавського державного медичного університету

www.pdmu.edu.ua

Партнерський проект
Полтавський державний медичний університет

Керівник Медіа-проєкту – проректор  закладу вищої освіти  з науково-педагогічної та виховної роботи  «Полтавський державний медичний університет» Валерій Похилько

368

Полтавщина:

Наш e-mail:

Телефон редакції: (095) 794-29-25

Реклама на сайті: (095) 750-18-53

Запропонувати тему